Rozmiar: 2657 bajtów
Rozmiar: 4145 bajtów

Wstęp

Rozdział I

Rozdział II

Rozdział III

Rozdział IV

Rozmiar: 16204 bajtów


Magia Nocy

ROZDZIAL IV

Magia Ziemi

13. Królestwo Ziemi

Od początków czasu istniały cztery tradycyjne pierwiastki tworzące świat Maga Nocy. To elementy Ziemi, Wody, Powietrza i Ognia. Są one symbolami dla czterech podstawowych światów bytowania: fizycznego (Ziemia), emocjonalnego (Woda), mentalnego (Powietrze) i przyczynowego (Ogień). Jaźń musi wyrażać siebie poprzez każde z nich w ówczesnym królestwie, używając stosownych przekaźników (np. ciała) i ostatecznie zyskując władzę nad każdym z nich. Tak więc podzieliłem Magię Nocy na cztery podstawowe królestwa z ich wiedzą, ćwiczeniami i rytuałami. Ostatecznie, Jaźń w tobie, pracuje i kształci się w każdym z królestw, którego się nauczymy. Królestwo Ziemi jest początkowym punktem w stawaniu się Magiem Nocy. Teraz zabiorę cię w podróż na początek czasu i stworzenie duszy.

Dzięki zrozumieniu ogólnej kosmologii, która zawiera stworzenie Próżni/Monady/Duszyboga/Jaźni i duszy rodzaju ludzkiego, zobaczysz przyczynę magicznej ewolucji i przyczynę istnienia na Nocnej Drodze, która następuje poprzez tą ewolucję.

Nie było początku stworzenia Próżni. Próżnia była zawsze, jest i będzie zawsze. Próżnia jest niezamanifestowaną podstawą i istnieje w sobie, przez siebie i poza sobą. Próżnia jest potencjalnym i niezamanifestowanym źródłem wszelkiego życia. Próżnia jest życiem Obecnym we wszystkich rzeczach. Jest wszechobecnością, wszechpotężną i wszechwiedząca. Od Próżni , potencjalnego źródła, pochodzą Ostateczni Stwórcy Ying i Yang. Duch i Duchy. Ostateczne Duchy są pierwszymi i jedynymi stworzeniami istniejącymi przez Próżnię. Całość wszelkiej Próżni może być i jest, narodzona w istnieniu Ostatecznych Duchów. Ostateczne Duchy wyprowadzają wszystkie potencjały i esencje z Próżni. Ostateczne Yin i Yang są stworzonymi bliźniętami z jednej macierzy. To, do czego się teraz tu odniosę jest tylko odpowiednie dla Ostatecznego Yang.

Ostateczne Yin stworzyło istnienia poza sobą. Każde z tych Istnień nazwę Monadami. Każda Monada została stworzona ażeby brać udział w radości stworzenia wraz z Yin. Wieczna Noc dała każdej Monadzie potencjał stania się wszystkim, czym jest. Bogini-Bóg Ciemności dał każdej Monadzie potencjał do wyrażania Odwiecznej Ciemności. Każda Monada ewoluowała w stronę Jedności z Odwieczną Nocą poprzez realizowanie tego potencjału. Każda Monada rośnie przez manifestowanie utajonych zdolności i sił zawartych w niej za sprawą Odwiecznej Nocy. Tak jak Odwieczna Noc, każda Monada ma prawo wolnej woli i może decydować kim być i jaką ścieżką postępować. Gdy Monada wybierze manifestowanie swych umiejętności i mocy , wybiera drogę Maga Nocy.

Materialny wszechświat jest zrobiony z nieskończonej liczby wibrujących energii. Bardzo wysoką z tych energii jest istota, z której powstała pierwsza Monada. Poprzez Moc Stwórczą Monady, działając na najwyższym wibracyjnym poziomie, pierwsza Monada przybrała formę. Nie jest to forma taka jak my to rozumiemy. Kiedy Monada przybrała formę, stała się dwoma Duszami boga.

Dwie Dusze boga są bliźniaczymi duszami. Są magicznymi bliźniętami, które się rozwijają i tworzą razem dzięki Woli i potędze Monady. Każda ma wolną wolę, wolny wybór. Każde stworzenie które od nich pochodzi jest ze sobą powiązane. Wszystkie fragmenty ich bożego ducha, które są posyłane aby być wdrożone w duszę, w świecie ducha i materii, są związane i zjednoczone w celu. We wszystkim tym działa bliźniacza dusza, która zjednoczona jest z Wolą Monady. Jedna Duszaboga przeważa Yin nad Yang i jest totalnie Yin. Jest to upraszczanie systemu energetycznego ale fundamentalnie te bliźniacze dusze boga mają siły twórcze gotowe do kontynuowania materialnego stworzenia. Każda dusza boga ma moc potencjału i esencji Monady i także wolną wolę do używania ich. Z powodu potęgi i wysoko wibrującej energii Duszyboga, nie mogą kontynuować bezpośredniego wchodzenia w głąb materii, tak tez jest tworzone rozszerzenie siebie samej do niższych światów. Ten poziom nazywam Wyższym Ja. Wyższe ja istnieje na niższych poziomach wibracyjnych. Jest bardzo aktywne na swoich poziomach , uczy się, tworzy i używa swego potencjału danego przez Godsoul. Ostatecznie, Wyższe Ja musi nauczyć się tworzyć na niższych poziomach i tak posyła siebie na ziemie część siebie do niższych światów formy i tak tworzy się dusza.

Dusza jest instrumentem dzięki którym Wyższe Ja uczy się o niższych światach stworzenia. Ludzka dusza będzie wracała na Ziemię wiele razy ponieważ ciało ludzkie nie trwa długo. Ludzka dusza będzie wracała i doświadczała wiele różnych porządków życia ażeby zyskać doświadczenie i uczyć się. Gdy zdobędzie dane doświadczenie Wyższe Ja będzie potrzebowało innych światów aby zyskać coś nowego. Dusza dostanie życiową siłę i kierunek przez Jaźń. Ta potęga i Wola płynie przez to co nazywane jest Srebrnym Powrozem. Powróz ten jest skompensowany z cząsteczek wysokiej energii i przez niego płynie energia o różnych sekwencjach. Dusza działa poprzez operacje mentalne, emocjonalne lub astralne, eteryczne i fizyczne ciało. Na Ziemi jest to ciało ludzkie.

Dusza (Jaźń i dusza) jest bardzo delikatna i skomponowana z bardzo wysokich wibracyjnie energii. Jeśli Dusza rośnie, rozwija się i ewoluuje w materialnym stworzeniu wtedy musi mieć materialny pojazd poprzez który pracuje. Mógłbyś porównać to do osoby która chce wejść w przestrzeń kosmiczną.

Ponieważ przestrzeń kosmiczna jest bardzo zimna, brak w niej tlenu i występuje tam próżnia ciało ludzkie nie może wejść w nią bez ochrony. Więc istnieje specjalne ubranie które ogrzewa, podnosi ciśnienie i zawiera tlen. Posiada też mnóstwo czujników do pracy w kosmosie i specjalny monitor otoczenia. Aby zatem chronić delikatną Duszę od gęstego materialnego otoczenia i móc monitorować otoczenie potrzebny jest specjalny skafander który ja chroni. Nosi on nazwę ciała fizycznego.

Ciało fizyczne jest skomponowane z najniższej i najgęściejszej materii. W jego zamierzeniu jest odpowiadać i oddziaływać na materialne otoczenie. Posiada 5 zmysłów: wzroku, dotyku, smaku, słuchu, węchu, co odpowiada poszczególnym organom: oku, uchu, skórze, nosowi, ustom. To pozwala duszy reagować na świat wokoło. Ręce, ramiona, nogi, stopy pozwalają duszy pracować w otoczeniu z wielką precyzją. Ciało fizyczne jest doskonałym narzędziem dzięki którym dusza działa gdy jest właściwie dostrojona i pod kontrolą Jaźni. Na nieszczęście dla większości ludzi nie jest to przypadkowe.

Zbyt wiele ludzkich bytów jest ludzkimi ciałami zamiast duszy i Jaźni. Jaźń/Dusza nie jest ładunkiem lecz jest nim ludzkie ciało. Ludzkie ciało jest w większości niezdyscyplinowane i niesforne. Czegokolwiek ono chce jest to mu dawane a w większości przypadków są to niepotrzebne zachcianki. Bez kontroli Jaźni/Duszy ciało jest bezwolne wobec elementów życia. Ludzkie ciało nie ma kontroli nad światem wokół. Z powodu takiego stanu Jaźń/Dusza nie zwraca uwagi na ludzkie ciało. Jest jak samochód bez kontroli. Jeśli jesteś kierowcą takiego samochodu który zawsze pokieruje cię w miejsce w które nie chciałeś trafić, w miejsce przypadkowe a w końcu rozbijesz się i spłoniesz. Jest jednak droga która pomoże ci to zmienić. Musisz poznać, zidentyfikować prawdę i stać się Jaźnią/Duszą.

Musisz mieć władzę nad fizycznym ciałem. Jesteś Jaźnią a nie ciałem fizycznym. Musisz pamiętać ,że jesteś wieczny i pracować nad ciałem fizycznym. To jest twoje narzędzie dzięki któremu doświadczysz świata wokół ciebie. Nie możesz pozwolić namiętnościom rządzić tobą. Musisz utrzymać kontrolę nad ciałem. Właściwie ukształtowane i kontrolowane da ci siły i przewagę zamiast uszczerbku. Poprzez Magię Nocy nauczysz się rozwijać tę kontrolę i władzę. Dzięki dyscyplinie, diecie, ćwiczeniom i rytualnemu mistrzostwu ponad ciałem i światem dookoła. Lecz we wszystkich próbach bądź dla siebie łaskawy. Wiele razy się zawiedziesz, ale powstaniesz i będziesz szedł dalej. Nie poddawaj się, wszystko jest możliwe dla Maga Nocy. "życie jest sceną, my jesteśmy aktorami". jak mówił Szekspir. Nie poddaj się złudzeniu że to inni grają rolę. Musisz stać się Mistrzem , Magiem Nocy.

Po wielu tysiącleciach doświadczeń Dusza jest kwalifikowana do stania się Planetarną Duszą. Dusza Planetarna jest Duszą każdej osoby na tej planecie. Pomyśl o placku pokrojonym na niewiarygodną ilość kawałków. Placek jako całość jest Planetarną Duszą a ty jesteś jednym z kawałków. Ziemia jest ciałem fizycznym bardzo zaawansowanej Duszy, która jak mówiłem jest Starożytnym Smokiem Tiamat. Wielu z rodzaju ludzkiego nazwało tą Duszę Gają/Panem. To imię reprezentuje męski/żeński aspekt Duszy Ziemi. Każde ludzkie istnienie jest częścią Duszy Ziemi. Ponadto każda część naszego ludzkiego ciała, tj. przyczynowe, mentalne, emocjonalne, eteryczne i fizyczne jest bezpośrednio wykonywane przez Duszę Ziemi. Nasze całe istnienie jest wykonane przez Energię Istnienia która porusza się w naszych własnych energiach. Właśnie, gdy ty się rozwijasz i ewoluujesz magicznie to jest Dusza Ziemi. Ewolucja Duszy Ziemi jest o wiele bardziej wspaniała w tobie ale dąży ku Jednemu Celowi; każdej większej części składowej Nocnej Świadomości. Musisz troszczyć się o Ciało Ziemi.

To jest twoja scena na której wzrastasz magicznie i ponadto jest to pojazd poprzez który Gaja/Pan zyskuje magicznie i ma fizyczne istnienie. Jeżeli ciało Tiamat zostanie zabite wtedy dusza opuszcza je tak jak wtedy, gdy zabite jest twoje ciało i twa dusza je opuszcza. Jeżeli kontynuowane jest zanieczyszczanie i destrukcja planetarnego życia i jego zasobów wtedy wkrótce Tiamat będzie musiała uwolnić się od raka powodującego fizyczne zniszczenie. Stało się to już przedtem i może stać się znowu. Myślę, że cały rodzaj ludzki powinien wziąć to jako ostrzeżenie. Tiamat nie pozwoli na śmierć jej fizycznego ciała, dopóki nie nadejdzie taki czas. Zrobi co konieczne, aby zatrzymać niszczenie ciała tak, jak ty byś to zrobił. Jest jeszcze jeden typ zniszczenia zdarzający się na Ziemi i nadchodzi on wraz z obcymi rasami macierzy Yang.

Wiem, że ten temat może być dla ciebie trudny, ale rozważ go tak jak całą resztę, z otwartym umysłem. Ta planeta jest polem bitwy pomiędzy rasą Yang i Nocną Duszą tego świata, Tiamat. Otwarty poemat był nie tylko kawałkiem fikcji. Nadal istnieje rasa Yang, która pożąda Ziemi dla jej bogactw i która cieszy się ze zwierzchnictwa nad ludzkim bytem. Nadal istnieje rasa Yang, która planuje powoli ujarzmić dusze Yin i zmienić je w dusze Yang. Zmienić polaryzację wszystkich dusz na tym świecie. Oni wierzą, że ich polarność jest jedyną stosowną i chcą zniszczyć macierz Yin. Jaki jest na to dowód?

Mogę ujawnić listę handlową, która dotyczy obcych inspekcji i porwań a których celem są biologiczne eksperymenty służące stworzeniu człowieka/obcego ciała Yang które planują umieścić na ziemi ażeby ostatecznie zmienić polaryzację dusz. Zostawiając powyższy przykład pomyśl o tym co stanie się z całoscią, jeśli kawałki które zostaną usunięte nigdy nie powrócą. Wierzę że Śmierć Duszy jest stosownym określeniem. Możesz patrzeć na religię Yang, która wprowadza tak zwanych bogów lub boga i widzieć ich magiczne praktyki wprowadzające powolne zmiany wibracji duszy z Yin do Yang. Te oczywiście są religiami które nie mają tolerancji dla innych religii i zmuszają do poddania się i przejścia na np. chrześcijaństwo. Takie jest moje osobiste doświadczenie. Nie będę dalej dyskutował o moich osobistych doświadczeniach z wyjątkiem tego, że nie jest to miłe i może prowadzić do ostatecznego zniszczenia. Co możesz z tym zrobić?

Nauczysz się wielu rzeczy jakie możesz uczynić wraz ze stosowaniem Magii Nocy. Nauczysz się dostrajać swe ciało do Yin tej planety. Nauczysz się połączyć ze świadomością Wyższego Ja, które jest w jedności z Planetarną Jaźnią. Jeśli wystarczająco wielu ludzi dokona tej Nocnej Siły, stanie się ona zbyt silna dla rasy Yang aby z nią walczyć. Nauczysz się troszczyć o Ziemię. Pomagać ekologom i działaczom na rzecz opieki na Ziemią. Jeśli ciało Ziemi jest silne i zdrowe Dusza Ziemi będzie silna i jej aura będzie odtrącać cudzoziemskie rasy. W swych medytacjach i wizualizacjach ujrzyj Ziemię i jej duszę silną w Nocnej Sile. Używaj swego Nocnego Filaru i rozszerzaj jego ochronę dookoła i poprzez Ziemię. Użyj Nocnego Filaru dookoła każdego ludzkiego ciała i duszy aby trzymać ich mocno w Nocnej Sile. Jeśli wystarczająca ilość ludzi przyłączy się, wtedy nie grozi nam destrukcja siły życiowej Yin. Jeśli myślisz że obcy Yang są fikcją, przestań. Jeśli praktykujesz Magię Nocy przyciągniesz do siebie ich uwagę. Mam osobiste doświadczenia z obcymi Yang i moja bitwa z nimi nadal trwa. Radzę ci nosić swój Nocny Amulet i Pierścień cały czas i utrzymywać swój Nocny Filar cały czas. Mam nadzieję, że nie zignorujesz mojej rady i nie będziesz musiał nauczyć się tego na błędach.

To jest Królestwo Ziemi gdzie ty musisz żyć i praktykować Magię Nocy. W Magii Ziemi wprowadzę cię w wiedzę, ryty i ćwiczenia, które pomogą ci ulepszyć się i oczyszczać , usubtelniać swe fizyczne ciało. Uczynić twe ciało wrażliwym instrumentem dla Nocnych Sił wokół ciebie. Bardziej wyczulony instrument wspaniałej Nocnej Mocy, którą będziesz mógł wyrazić. Te ćwiczenia nie tylko przyniosą korzyści fizyczne ale są potrzebne również do rozwoju twych wyższych pokładów. Magia Ziemi da ci ostateczną kontrolę nad twoim fizycznym ciałem i światem wokół ciebie. Studiuj wszystko swoim sercem, nie ustawaj, praktykuj, miej odwagę i cierpliwość a zdobędziesz Ziemię. Twój pierwszy temat na praktykę w Ziemskim Królestwie to Nocny Oddech.

14. NOCNE ODDYCHANIE

Oddychanie jest ważnym aspektem w życiu i Magii Nocy. Oddychanie jest istotne dla życia i powodzenia. To może się wydawać stwierdzeniem oczywistym, ponieważ bez powietrza nie mógłbyś żyć. Ale faktycznie oddychanie oznacza coś więcej niż pobieranie powietrza dla podtrzymania życia. Jak zobaczysz później, poprawne oddychanie i z wiedza o tym, co możesz zrobić pomoże popchnąć cię dalej na magicznej drodze. Niepoprawne oddychanie prowadzi do wielu problemów w twym życiu.

Czy nie wydaje ci się że jesteś rozenergetyzowany zanim skończył się dzień? Czy często jesteś nerwowy i drażliwy bez żadnej oczywistej przyczyny? Poprzez poprawę oddychania możesz wyeliminować te problemy ze swego życia. Będziesz zdolny przeżywać każdy dzień z bezgraniczną energią. Napięcie, nerwowość i drażliwość znikną z twego życia. Co jest złe w sposobie twego oddychania?

Zatrzymaj się teraz i zauważ jak oddychasz. Czy twój oddech nie jest przypadkiem płytki? Prawie wszyscy na świecie oddychają leniwie. Głębokie oddychanie jest proste ale na początku zajmie trochę wysiłku, dlatego wymaga regularnej praktyki. Zacznij poprzez branie powolnych, głębokich oddechów i gdy wdychasz poczuj jak powietrze wchodzi głęboko do płuc i brzucha. Kiedy wziąłeś już tyle powietrza ile tylko mogłeś, spróbuj wziąć go jeszcze troszeczkę. Wypełnij całkowicie twoje płuca. Teraz wypuść je bardzo powoli i mocno aż poczujesz pustkę. Nie rób nic na siłę. Nie napinaj się w robieniu oddechów. Gdziekolwiek jesteś, bierz głębokie oddechy. Najpierw będziesz robił to świadomie ale wkrótce przestaniesz o tym myśleć i stanie się to częścią twego życia. Rób tak, a będziesz miał dynamiczne, młode ciało. Dlaczego przyrost powietrza powoduje zwiększoną żywotność?

W świecie istnieje czynna, witalna, życiowa siła, która energetyzuje świat wokół ciebie. We wschodnich językach ta esencja nazywa się Praną. Ta Siła jest aktywna nie tylko na fizycznym planie ale na wszystkich planach czy też wymiarach życia. Na poziomie fizycznym wdychasz powietrze które zawiera jeden aspekt tej Siły i która transmituje się przez ciało i system nerwowy. Kiedy czujesz się zdenerwowany , drażliwy może to być spowodowane brakiem tej życiowej Siły. Siła Praniczna jest nie tylko przydatna ciału fizycznemu.

Występuje wiele aspektów Prany lub jak to nazywamy w Magii Nocy Siły Ziemi. Aby użytkować siłę Ziemi musisz nauczyć się pobierać tą energię w głąb siebie. Odłóż badania magiczne , usiądź wygodnie z prostym kręgosłupem i złączonymi stopami na podłodze - na krześle. Ręce powinny spoczywać na łonie, dłońmi na dół. Oddychaj głęboko. Pobieranie Siły Ziemi odbywa się poprzez działanie umysłu niż przez fizyczny akt oddychania. Jak twoja uwaga skupi się na fizycznym oddychaniu spróbuj przenieść ją na Siłę Ziemi wokół ciebie.

Ta Siła jest Życiem świata. Poprzez nią osiągniesz powodzenie. Twój umysł musi pozostać w stanie kompletnej otwartości na Siłę Ziemi. Umysł musi być kompletnie skupiony na samej Sile Ziemi. Umysł musi być bez napięcia i wysiłku. Nie zmuszaj się do pobierania Siły Ziemi. To jest oddychane w głąb twej istoty poprzez świadome dostrojenie się do tego. Poczuj Siłę Ziemi wchodzącą w twe ciało. Zobacz jak przenika każdą komórkę ciała i powoduje napełnienie go Światłem Ziemi. Wiedz, że jak napełnia się twe ciało Światłem Ziemi i Życia to Siła Ziemi także zmienia twe wyższe ciała Światłem Szmaragdu. W miarę jak kontynuujesz absorbowanie Siły Ziemi wiedz, że będziesz stawał się z nią Jednością. Gdy będziesz tracił identyfikację z fizycznym ciałem i zapomnisz o fizycznych ograniczeniach .W Sile Ziemi nie ma żadnych granic. Ty jesteś Siłą Ziemi, Bezgraniczny i Wolny. Poprzez Nocne Oddychanie napełniasz się Siłą Ziemi. Ta Siła utrzyma twe ciało Wiecznie Młode. Będziesz wolny od chorób. Będziesz obfitował w energię. Nie tylko nastąpią fizyczne zmiany ale też nastąpią zmiany ciała emocjonalnego. Twój pogląd na życie się polepszy. To będzie podnosiło wibrację twego ciała tak, że depresja czy obawa nie zazna w nim miejsca. Nocna Siła przekształca Ciało Mentalne. Może dać ci doskonałą pamięć. Twój umysł będzie wzmocniony. Siła Ziemi będzie pomagała podnieść twe Istnienie ku Nocnej Świadomości. W dodatku do praktyki Nocnego Oddychania i używania Siły Ziemi musisz też praktykować sztukę Magicznej Medytacji.

15. Medytacja Maga Nocy Medytacja Maga Nocy jest początkowym poziomem od którego zaczniesz rozbudzać swe wewnętrzne Ja. To jest ćwiczenie, które jest istotne dla twego magicznego wzrostu. W początkowych stanach medytacji twoje zmysły uwagi skupią się na stronie fizycznej, ale w miarę ćwiczeń twoja świadomość zwróci się w stronę Jaźni. Jest dużo korzyści, które wywołuje medytacja.

Medytacja przyniesie korzyść twemu zdrowiu. Będziesz spokojniejszy i cichszy. Medytacja może pomóc wyeliminować np. wrzody lub inne dolegliwości cielesne powstałe w wyniku napięć i stresów. To co medytacja może uczynić dla ciebie fizycznie może także uczynić emocjonalnie.

Możesz osiągnąć stan emocjonalnej ciszy i stabilności o której nawet nie marzyłeś. Nie ważne co będzie działo się wokół ciebie, będziesz mocny i silny jak skała. Poszerzy się zdolność koncentracji i poszerzy się praca umysłu.

Będziesz zdolny dokonać komunikacji telepatycznej z podobnymi tobie. Twoja pamięć się wzmocni. Idee z Wyższych Mentalnych Królestw będą cię nawiedzały. Od Mentalnego Królestwa będziesz zdolny kontaktować się i otrzymywać informacje z Kroniki Akashy. O Kronice napiszę później. Będziesz zdolny poznać przeszłość, teraźniejszość i prawdopodobną przyszłość dla siebie i innych. Zrozumiesz swe życie i powód dla którego tu jesteś. To są przygotowania i środki ostrożności które powinny podjęte zostać przed medytacją.

Zwróć uwagę na to , co jesz. Przed medytacją unikaj smażonych i ostrych potraw. Nie jedz nic przed samą medytacją ponieważ pełny żołądek powoduje dyskomfort. Będziesz też potrzebował jakiegoś spokojnego czasu każdego dnia. Wczesny ranek lub późny wieczór będą najlepsze. Musisz czuć się odświeżonym przed medytacją, weź więc kąpiel. Teraz potrzebujesz właściwej atmosfery.

Upewnij się że nikt nie będzie ci przeszkadzał przez pół godziny. Włóż swą szatę, zapal kadzidło i usiądź w bardzo komfortowym krześle. Nie pal świec żeby cię nie rozpraszały. Teraz jesteś gotowy zacząć Magiczną Medytację.

Zamknij oczy i postaw Filar Nocy wokół ciebie wraz z Nocnym Oddychaniem. Teraz wybierz typ medytacji. Są dwie drogi medytacji, różnią się od siebie dzięki twym kierunkom w świadomości. Pierwsza droga medytacji poprowadzi twoje myśli bezpośrednio na szczególnym przedmiocie. Np. przedmiotem może być siła. Spójrz na różne typy siły. Staraj się zrozumieć jaką siłę rozwiniesz i w jaki sposób staniesz się silniejszy. Możesz dążyć do stania się Czystą Siłą i do jakości jakie będą potrzebne by stać się silnym. Gdy trwasz patrząc w pełni na temat siły i rozumiesz go twoja świadomość powoli będzie zaćmiewana przez Jaźń i dostąpisz prawdziwego zrozumienia siły lub tematu który wybierzesz. Drugim sposobem jest wejście w Ciszę twej Jaźni.

Tutaj nie wybierasz żadnego tematu ale trwasz w stanie ciszy i kompletnej otwartości na pozostającą wewnątrz ciebie Jaźń. Musisz uwolnić się od myśli. Nie medytuj z obawą lub zmartwieniami lecz poddaj się opiece Jaźni. Gdy awansujesz w medytacji staniesz się bardziej świadomy swej Jaźni. Będziesz czuł jej energię. Tu Jaźń wybierze przedmiot myśli i nauczy cię go bezpośrednio. Pamiętaj, "być Cichym i Wiedzieć".

Wybierając typ medytacji zwróć twą uwagę w głąb siebie i daj rozpoznać w sobie Jaźń. Jeśli czujesz drobny zmysł drgania lub mocniejsze uderzenie serca, nie pozwól by cię to zakłopotało. To jest dobry znak, że to czego chcesz ma miejsce. Pozostań odprężony i pozwól myśli płynąć z prądem na temat przedmiotu. Nie męcz siebie. Jeśli najpierw jesteś w stanie medytować 5-10 minut to świetnie. Nie rób nic na siłę. Wyniki nadejdą w odpowiednim czasie. Rozmyślaj tak długo, jak długo czujesz się komfortowo. Gdy skończysz nie wstawaj i nie rzucaj się w wir codziennego dnia. Daj sobie kilka minut aby powrócić do świata codzienności i szybszego kroku dnia. W Magicznej Medytacji zwalniasz swój stosunek do życia. Dąż do osiągnięć, ale bądź cierpliwy. Nie będzie tak, że następnej nocy osiągniesz wszystko, ale możesz być pewien, iż pewnego dnia Noc będzie twoja. Nie ma nic wspanialszego dla ciebie na Nocnej Drodze niż szczera praktyka Medytacji Maga Nocy. W medytacji uczysz się metody zmieniania twej świadomej wibracji i dostrajanie jej z Jaźnią. Teraz zbadasz głębię i wielkość Królestwa Wibracji.

DALEJ

Rozmiar: 2657 bajtów