Rozmiar: 2657 bajtów
Rozmiar: 4145 bajtów

Wstęp

Rozdział I

Rozdział II

Rozdział III

Rozdział IV

Rozmiar: 16204 bajtów


Magia Nocy

MAG NOCY

5.Jej/Jego życie

Życie Maga Nocy jest bardzo specyficzne. Zauważysz, że życie Maga Nocy jest przepełnione pełną mocy magią. Twój świat nie będzie już taki sam, gdy wypełni go Magia Nocy. Twoje życie zostanie przepełnione przygodą.

Gdy wybierzesz życie Maga Nocy wybierzesz drogę, która będzie zupełnie odmienna od twego dotychczasowego doświadczenia. Jest to życie napełnione praktykami i badaniami Maga Nocy, podnieceniem i przygodą. Magia Nocy spełni twe życiowe aspiracje. Moim zadaniem, będzie przedstawienie ci życia Maga Nocy. Mam nadzieje, że będzie to dla ciebie ekscytujące. Zacznij swa przygodę z Magią Nocy. Wejdź w życie Nocnego Maga. Niech twe życie zapełni się praktyką i badaniem wiedzy Magii Nocy. Gdy zaczniesz studiować twoja Jaźń będzie egzaminowała ciebie i twe uzdolnienia. Nie ważne, kim jesteś, przybyłeś tu by zyskać doświadczenie i wzrost. Lecz poza akceptacją życia Maga Nocy próby będą nabierały intensywności i siły. Wiedza zawarta w książce nie jest trudna, ale przyjęcie sposobu życia jest testem czy możesz się uczyć. Mag Nocy ma przed sobą wiele prób.

Nie jest to spowodowane okrucieństwem, lecz koniecznością. Próby są po to, aby budować magiczną siłę i zagłębiać się w Magię Nocy. Każda próba ma być budująca i ma powiększać to, co już osiągnąłeś. Nie ważne czy test dotyczyć będzie finansowych problemów, śmierci kogoś ukochanego, lub problemów w małżeństwie. Jeśli to cię nie zepchnie z drogi, twa siła wzrośnie. A jeśli upadniesz, nie zostanie ci nic innego jak powstać i iść dalej, by potem było lepiej. By następnym razem przejść przez problemy bez bólu. Jeśli zaakceptujesz zmiany, będzie ci łatwiej przez nie przejść.

Znajdziesz rozwiązania dla tych prób poprzez wiedzę, jaką osiągniesz. Podniesiesz swe magiczne wibracje i staniesz się bliższy jedności z twą Jaźnią. To przez tę jedność płynęła będzie do ciebie potęga.

Mag Nocy będzie podróżował poprzez nowe przygody, których wcześniej nie zaznał. Dotrze do niezwykłych miejsc, których nie będzie mógł opisać. Mag Nocy będzie doświadczał nowych fizycznych poziomów, powodzenia i żywotności seksualnej. Nastąpią zmiany w pracy i nowe wyzwania. Mag Nocy stanie się bogatszy materialnie i jego życie stanie w płomieniach celu.

Ten cel może być na początku trudny do zidentyfikowania, lecz Mag będzie go niemniej czuł głęboko wewnątrz. Ostatecznie poprzez drogę Magii Nocy będzie wiedział, że ten cel się staje. Nocna Magia włada życiem. Zostawia ślad, po którym pójdą inni. Mag Nocy musi pokazywać swym życiem drogę, którą idzie i musi ekspresyjnie wyrażać swą nocną duszę. Życie maga jest przepełnione celem i przez cel rozwija nocne siły. Celem Nocnego Maga jest jego marzenie. I spełnia je w odróżnieniu od reszty, która dryfuje bezładnie po morzu.

Mag Nocy musi pokonać samotność. Musi pokonać niezrozumienie innych i presję. Jest dużo niewierzących na tym świecie, którzy zatracili się w łonie Yang, ale Mag musi ignorować ich wszystkich, bo inaczej nie spełni swych marzeń. A jeżeli Mag Nocy jest naprawdę oddany i zdolny poświęcić się dla marzeń i jeżeli wierzy w siebie i Nocną Duszę wtedy będzie manifestował siebie wobec świata. Ukaże światu, że marzenie jest wolą jego duszy. Życie Maga Nocy jest wyznaczone przez cel, poświęcenie, ofiarę i mroczną miłość. Życie Nocnego Maga jest mroczną magią najwyższego rodzaju. To jest magia, która daje głęboką radość i szczęście. To jest magia Jaźni na Ziemi. Życie jest napełnione niczym innym jak tylko Duszą Nocy.

W tobie, Magu Nocy, Moc Absolutnej Miłości Jaźni przeistoczy się w pełnię. Kiedy ta Potęga i Absolutna Miłość przepływa przez ciebie i do życia ludzi wokół ciebie, nic nie może zostać tak, jak było. Wszystko, czego dotknie Nocna Moc przejdzie transformacje. Zacznie świecić jak Ametyst lub Duchowe światło Szmaragdu. To jest Magia Nocy Jaźni. To jest magia najwyższego rodzaju i jest życiem Maga Nocy. A tu masz kilka z przepięknych twarzy Maga Nocy.

Jej/jego życie jest naznaczone przez próby i testy. To nie znaczy, że należy się od razu zniechęcić, ponieważ trzeba pokazać prawdziwy obraz wszystkiego, czym może być Mag. Jeśli stajesz się magiem nocy musisz naprawdę zrozumieć wszystko, w co się wplątujesz. Będzie to wymagało odwagi, hartu, intuicji i wszelkich pozornych niewygód. Ale wniesie wewnętrzny pokój, i absolutna miłość. To jest pełnia przygody, podniecenia. Życie w szczęściu i radości, sukcesie. Posiadanie swego życia we własnych rękach. Bycie duszą w działaniu. Mag Nocy jest kimś wyjątkowym. Chciałbym abyś teraz podążył za mną drogą, która musi nastąpić, byś stał się Magiem Nocy.

6.Rozwój Ucznia

Tym, co chcę teraz zrobić jest przedstawienie ci mapy, która powiedzie cię drogą Magii Nocy. Droga przed tobą jest łatwa do zgubienia, tylko spójrz wokół na innych. Jeżeli skutecznie podążysz Nocną Droga, zaopatrzona będzie ona w znaki i punkty orientacyjne, które będą ci mówiły, jak daleko zaszedłeś. W następnej kwestii przedstawię twoje końcowe przeznaczenie, Nocną Świadomość. Zacznijmy wiec podążać naszą Drogą Nocy.

Na początku pierwszego zejścia w materialne stworzenie, od pierwszego przebywania na ziemi, było wiele istnień i pobytów zanim jeden był gotowy do wejścia na Nocną Drogę. Jest wielu ludzi, którzy nie są na to gotowi. Ich umysły są tak zajęte robieniem rzeczy z zakresu Yang, oni są tak zagubieni w robieniu tych rzeczy w zatwardziały sposób, że nie mają czasu dla własnego magicznego wzrostu. Oni są tak zatraceni w złudzeniach materialnego świata i jego ograniczeniach, że nie widzą nic poza nim. Możesz zobaczyć, dlaczego zabiera ludziom setki lat życia, zanim spojrzą poza iluzje swego świata i nauczą się używać Magii Nocy w pokonywaniu tak zwanych ograniczeń.

Jest na tym świecie wiele dróg jednak większość niewłaściwych, poświęconych duchowi Yang, który jest drogą ograniczeń, niewygody, samozaparcia i ubóstwa. Jest to ścieżka, która biegnie w przeciwnym kierunku niż Dusza i Duch w tobie samym. Próbowałem tu pokazać drogę Nocnej Świadomości,która jest prosta w naturze i języku. Ale nie mogę powiedzieć, w jakim czasie osiągniesz cel.

Możesz go osiągnąć w tym życiu albo może to zająć wiele żyć. Dużo będzie zależało od twoich zdolności wobec Magii Nocy i twojego poświęcenia. Nie jest konieczne by osiągnąć ostateczny cel. Jest wiele celów i wiele zmian, które chce się uczynić. Raz, gdy wejdziesz na drogę Magii Nocy życie po życiu będziesz na nią wracał. To jest prosta decyzja czy wejść na Nocna Drogę i czy będzie ona twoją drogą.

Nocna Dusza szuka tych, którzy są gotowi na podróżowanie drogą. Musisz chcieć być na drodze, która prowadzi do twojej Nocnej Duszy bardziej niż cokolwiek innego w twoim życiu. Nie może istnieć nic ważniejszego w życiu niż to by iść drogą pragnąc dostąpić celu. Ta decyzja musi być czymś więcej niż myślową ochotą. Musi być podjęta działanie twej części. Nie wystarczy tylko czuć intensywne życzenie zaistnienia na Nocnej Drodze, ale musisz pracować. W Magii Nocy zaczniesz pracę poprzez czytanie i praktykowanie wiedzy zawartej w tej książce. Nie ma innej drogi determinującej jak długo będziesz przyjmowany na nocnej drodze. Ale w końcu odpocznij i spróbuj znowu wejść na drogę. Jesteś początkujący, uczniem, na drodze do Nocnej Duszy, Przyjęcie Nocnej Drogi nie jest błahostką. Przyjęcie drogi jest twoim pierwszym punktem orientacyjnym i jest jasno wyznaczony.

W Magii Nocy jesteś "Uczniem Ziemi". Osiągnąłeś pierwszy punkt orientacyjny i otworzyłeś wejście na Nocna Drogę. W tym punkcie twoja Jaźń zacznie się wznosić i czynnie tobą interesować. Zaczniesz czuć początki Nocnej Mocy. Początek wzrostu Mocy Jaźni płynącą w twym życiu. Ale skąd będziesz wiedział czy zostałeś zaakceptowany?

Jak mówiłem,ta akceptacja jest jasno wyznaczona. Będziesz przechodził doświadczenia, które pozwolą ci na określenie się jako Uczeń Ziemi. Np. możesz w spokoju w swym magicznym studium lub jak pójdziesz spać którejś nocy nagle zobaczyć obraz Jaźni w głębokich barwach Ametystu, Szmaragdu, Północnego Błękitu lub Srebra przed tobą. Ja będziesz obserwował twarz swej Jaźni przybliży się ona ku tobie. Gdy podejdzie bliżej nagle będziesz wiedział ze jesteś Jaźnią i jej twarz to twoja twarz i Jaźń wchodzi wewnątrz ciebie i czujesz głęboko ciepłe jarzenie i potęgę promieniująca w granicach. Wiesz, że urodzenie Jaźni miało miejsce w środku i że jesteś Uczniem Ziemi. Jako uczeń ziemi stałeś się Dzieckiem Nocy.

Odnoszę się do Ucznia Ziemi jako Dziecka Nocy od czasu, gdy zostanie on zaakceptowany poprzez narodziny dla Świata Nocy. Jesteś teraz Dzieckiem Magii Ducha Nocy. Twoja Jaźń zyska nowy blask i potęgę poprzez czynne wejście we współpracę z tobą. Ten nowy blask będzie widziany przez Obserwatorów i będzie informował o Nocnych Cechach. Twoja akceptacja Nocnej Drogi objawi się w Nocnych Cechach.

Ta Cecha jest skomponowana ze wszystkich istot, które służą Ciemnemu Światłu Nocnego Ducha. Członkowie Cechu (Gildii) istnieją równocześnie w obu wymiarach wyższych i ponad wszelkimi materialnymi planetami. Najwyżsi członkowie Gildii zasiadają jako Nauczyciele i Kierujący ponad Ziemia we wszechświecie. W Magii Nocy ja będę odnosił się do nich jak do Nauczycieli Nocy. Robię tak, ponieważ oni daleko wzrośli w rozwoju magicznym i są Jednością z Duszą Nocy. Jako nowy Uczeń Ziemi będziesz pilnowany przez Obserwatorów, którzy wybiorą to bazując na zgodzie z naturą i wibracjami. Pomoc Nauczycieli Nocy jest pełną czujności i okolicznościowego przewodnictwa gdyż ty, nowy Uczeń Ziemi zaczynasz swą podroż na Nocnej Drodze. Gdy będziesz trwał i demonstrował swoje chęci i poświęcenie drodze, którą wybrałeś i woli twej Jaźni stosunek pomiędzy tobą a nauczycielem pogłębi się. Gdy nauczyciel nocy będzie gotowy i stwierdzi, że także jesteś gotowy, zostaniesz przyjęty przez niego jako jego/jej kleszcz.

Stosunek pomiędzy Nauczycielem Nocy a jego kleszczem jest specjalny. Nauczyciel Nocy daje jemu/jej nieustanne kierownictwo, poparcie i moc. Nauczyciel Nocy uczestniczy bardzo naturalnie w życiu swego nowego kleszcza. Kleszcz może wezwać swego nauczyciela w każdym czasie i będzie wysłuchany. Ale musi też pamiętać, że jest początkującym i Wola Nauczyciela nocy musi być przestrzegana. Nauczyciel Nocy i Jaźń kleszcza pracują bardzo blisko razem, aby uczynić wszystko, co musi być zrobione przez Jaźń. Nauczyciel Nocy i kleszcz są jak Matka/Ojciec i Córka/Syn. Uczestniczą i tworzą w Nocnej Mocy i Gildii. Ale jak dowiesz się, kto jest twoim Nauczycielem Nocy?

Jest wiele rzeczy, dzięki którym możesz się o tym przekonać. Możesz spotkać ją/jego we śnie lub rzadziej może przyjść do ciebie, gdy się budzisz. Wielu z was będzie to wiedziało dzięki szóstemu zmysłowi. Intuicyjnie. Szczegółowo opiszę Nauczycieli Nocy w dalszej części książki. Nie niepokój się, kto jest twym Nauczycielem. On wybierze ciebie we właściwym czasie. Przejdźmy dalej.

Twój pierwszy temat w dochodzeniu do mistrzostwa w Magii Nocy dotyczył będzie Magii Ziemi. Nie tylko wiele nauczysz się o Ziemi i jej Mocach, ale zmienisz się fizycznie i magicznie. Gdy osiągniesz już wiele w Magii Ziemi, gdy wzrośniesz i nabierzesz pewnej władzy będziesz mógł przejść dalej. Do następnego punktu orientacyjnego.

Zaczniesz studiować Magie Wody. Jest to obszar Magii Nocy związany z uczuciami i światem astralnym. Jako Uczeń Wody doświadczysz większego niż kiedykolwiek przyrostu potęgi Nocnej Duszy. Zwiększysz swój emocjonalny rozwój. Jako Uczeń Wody zyskasz zdolność poznania Prawdy we wszelakich jej formach i używać tego w swej codzienności. Nauczysz się kontroli nad emocjami. Mag Nocy potrzebuje emocjonalnej kontroli ażeby efektywnie władać Magią Nocy. Potęga, jaka władałbyś bez emocjonalnej kontroli może być dla ciebie niebezpieczna i może wyrządzić wiele szkód. Mag Nocy musi być panem swych emocji. W tym punkcie powinienem odkryć, czym jest aura. Później opiszę to szczegółowo, teraz powiem tylko, że jest to energia, która otacza całe twe ciało i rozszerza się poza tobą do obszaru od jednej do trzech stóp. Ta energia to Aura. Aura odbija emocje i myśli ludzi. Aura jest zrobiona z wirujących prądów energii i dzięki magicznemu wzrokowi aura może być widziana jak kolory. Wszystkiego nauczysz się później. W przeciętnej osobie kolory aury są rożne i jest ich dużo. W Uczniu Ziemi przeważającym kolorem jest zieleń. W Uczniu Wody jest to jasnoniebieski. To jest identyfikator, kiedy jesteś na drodze. Aura jako informator będzie pomagała tobie w identyfikacji następnego punktu orientacyjnego. Zobaczysz rzeczy, które będziesz musiał dokonać by przejść dalej. Gdy zobaczysz już punkt orientacyjny będziesz mógł przejść dalej. Staniesz się Uczniem Powietrza.

Tutaj wchodzisz w stadium "bardzo młodej Jaźni". Nacisk, jaki jest kładziony na Ucznia Powietrza jest potrzebny do mistrzostwa w Magii Powietrza lub Magii Umysłu. Będziesz studiował Magię Powietrza i przechodził umysłowy trening. Będziesz rozwijał to, co w Magii Powietrza nazywa się Ciałem Mentalnym. Umysł jest potężnym narzędziem i jego trening jest krytycznym momentem w Magii Nocy. Będziesz łączył swój umysł z Wyższym Umysłem Jaźni. To będzie prowadzić cię do ostatniej części twojej podróży w stawaniu się Magiem Nocy. Ostatni punkt orientacyjny jest przed tobą i teraz podróżujesz przez Ogień.

Dorastasz w Jaźni. Jesteś Uczniem Ognia. Uczysz się Magii Ognia. Są to studia wyższego umysłu i Ciała Przyczynowego. Magia Ognia jest królestwem Jaźni. Uczysz się teraz używania Nocnej Siły Jaźni. Potęga aktora płynie przez twe życie; jest jak nic, co dotąd doświadczyłeś. To jest czas, kiedy osiągniesz dorosłość. Jedność z Jaźnią. Staniesz się kanałem, przez który Potęga Nocy płynęła będzie bez przeszkód. Gdy doświadczysz Królestwa Ognia widzieć będziesz życie bez czasu i przestrzeni. Istnienie wszędzie i w każdym czasie. To jest wiedza i widzenie wszystkiego, co było i będzie. I jak cichy Obserwator będziesz widział jak wszystko się rozwija. To jest jak stanie pośród morza gwiazd i pojmowanie,że to jest wszystkim, czym jesteś. To jest uczucie i bycie częścią nieograniczonej ciemności i absolutnej miłości. To jest najdłuższa część podróży. Wymaga dużo nauki, doświadczenia i rozwoju. Ale jak każda podroż i ta się kiedyś kończy. Koniec Nocnej Drogi, już nie jesteś uczniem, lecz Magiem Nocy.

Ty i Jaźń jesteście jednym. Jesteś dojrzałą, dorosłą Jaźnią na Ziemi. Słowa tylko ograniczają doświadczenie tego. Nocna Potęga, którą teraz czujesz jest tak wielka, że możesz mieć czasami problemy z jej kontrolowaniem. To doświadczenie nie może być adekwatnie opisane przez słowa. To jest punkt, w którym przywołuje się kompletne zjednoczenie Wyższego i Niższego Ja. Jaźń i ty jesteście teraz największym możliwym obszarem. Ciało przyczynowe jest scalone w jedno przez Jaźń i ciebie. Osoba z magicznym znakiem będzie w pełni widzieć przyczynowe ciało i jego aktywność. Aura będzie się jarzyła głębokim ametystowym/srebrnym kolorem. Jesteś Jedną i nierozerwalną częścią w świadomości i działaniu z Jaźnią. Doświadczysz wszystkiego, czego będziesz chciał. Jesteś wolny od Karmy:))))) Jesteś panem niższych światów. Znasz cykl urodzin i odrodzenia. Nie musisz przechodzić cyklu ponownie. Jesteś jedną wiedzą, jedną potęgą, mądrością i kontrolą nad twą Jaźnią. Czy rzeczywiście koniec podróży?

Nie, nie do końca. Zawsze będziesz się rozwijał. Zawsze będzie coś jeszcze, co mógłbyś osiągnąć i zrozumieć. To, co jest w tej książce to wierzchołek góry lodowej. Możesz odkrywać nowe rzeczy, nowe przygody. To, co ukazałem tutaj jest bardzo ogólnym opisem, czego nauczyć cię może Magia Nocy.

Chce byś zrozumiał ze ta "mapa" drogi nie jest konkretna. To jak potoczy się nauka znane jest tylko twej Jaźni. Czasami możesz odbiec od Magii Nocy ku innym obszarom magii i to jest w porządku, jeśli jest to wola Jaźni. Chciałbym teraz pomóc ci zrozumieć, czym jest Świadomość Jaźni. Nazywam to Nocna Świadomością i to jest to, co ostatecznie dokonasz.

7. Nocna Świadomość

Istnieją niezliczone liczby Dusz w procesie stworzenia. Dusza, która jest twoją Jaźnią jest unikatowa we wszechświecie. Świadomość Jaźni jest odseparowana od świadomości człowieka. Jest możliwe połączenie dwóch świadomości. To połączenie nazywam Nocna Świadomością. Dążę do wytłumaczenia tobie głębi ścieżki Nocnej Świadomości. Odkryjesz rzeczy, które będziesz chciał robić w pewnym porządku. Będziesz uczył się żyć i praktykować a zmiany, które będą zajmą miejsce w twym życiu. Pierwsza myślą, którą będziemy badać, w większych szczegółach jest to, czym jest dokładnie Świadomość Nocna.

Nocna Świadomość, w rodzaju ludzkim, jest stanem przyczynowego, mentalnego, emocjonalnego i fizycznego bycia. To staje się Jaźnią w każdym z tych stanów istnienia. To osiąga największy z możliwych stanów doskonałości tu na ziemi. Ciało przyczynowe jest dla Jaźni tym, czym psychiczne/eteryczne dla ludzi. To jest najniżej wibrujące ciało.

Ciało Przyczynowe jest magazynem dla doświadczeń i niezliczonych żyć we wcieleniu. Nadświadomość doświadcza życia od jego wymiaru myślowego po przyczynowe ciało tak jak my doświadczamy fizycznego życia poprzez fizyczne ciało. Gdy dokonasz nocnej świadomości będziesz zdolny świadomie używać ciała przyczynowego. Będziesz zdolny bezpośrednio sięgać do świadomości Jaźni. To będzie bezpośredni efekt twego mentalnego istnienia.

Umysłowo, musisz pojąc wszystko, czym Jaźń jest. To jest twój mentalny rozwój i nastawienie, które będzie troszczyć się tobą w tej Magicznej Świadomości. Gdy mentalnie rozmieścisz swe cele i dasz im wszystko z siebie wtedy będzie się to manifestowało w twych granicach. Nocna Świadomość jest mentalnym istnieniem świadomym wszelkiej wiedzy i mądrości Jaźni. Będziesz wiedział, co musisz wiedzieć przez lekkie ?podsłuchanie" tego. Będziesz miał najwyższą mądrość odnośnie wszystkich sytuacji i będziesz wiedział, co robić. Mogłeś nigdy nie zetknąć się z danym tematem, lecz wiedza będzie, gdy jej potrzebujesz. Będziesz miał straszliwą siłę woli i koncentrację. To jest Nocna Świadomość w rodzaju ludzkim. Nocna Świadomość jest czymś więcej niż mentalnym stanem. Jest także stanem emocjonalnym twego bycia.

To napełnia twój świat uczuciami i zmienia je do perfekcji. To jest doskonale zrozumienie wszelkich położeń. Daje perfekcyjną absolutną miłość. To jest miłość poza ludzkim stanem, która wprowadza cię w absolutny stan bycia. O tym nieco później. Emocjonalny stan w Świadomości Nocy jest cisza i głęboką samotnością. To jest wysoki stan namysłu i wczuwania. To jest tez stan agresji, śmiałości. Nocna Świadomość jest emocjonalnym stanem namiętności, odwagi i miłości w spokoju i przyjemności.

Ta świadomość schodzi nawet do fizycznego stanu bycia Twoje ciało staje się czystą, Nocną Energią poprzez Nocną Świadomość. Ciało staje się doskonałym kanałem, przez który Jaźń może płynąć na świat. Świadomość Nocna jest doskonałą kontrolą i władzą nad fizycznym istnieniem. To jest Nocna Świadomość w czterech aspektach rodzaju ludzkiego. Nocna świadomość jest wieloma rzeczami rodzaju ludzkiego.

To jest stan błogości i pokoju, który rodzaj ludzki musi jeszcze poznać. To jest stan doskonałej wiedzy, mądrości, miłości, zrozumienia, niewinności, szczęścia, radości, wolności. Słowa tego nie oddadzą. Ale próbuję, mając nadzieje, że zrozumiesz lepiej to, co piszę. Świadomość Nocy jest celem na ziemi. Zobaczmy, co musisz zrobić by osiągnąć Błogość Nocnej Świadomości.

Rzecz konieczna do uczynienia, aby osiągnąć świadomość nocy może być dla ciebie przygniatającą. Jest dużo do zrobienia. Ale nie powinieneś się przerażać liczbą rzeczy, które musisz spełnić nawet, jeśli myślisz, iż niektóre są niewykonalne. Zrobisz wszystko, jeśli będziesz wytrwały. Zaczynając: musisz opanować fizyczne ciało.

Jest w porządku, gdy pobłażasz swemu ciału fizycznemu żywnością i namiętnością. Jednak powinieneś też nieco to równoważyć poprzez ćwiczenia gimnastyczne i utrzymywać je w formie. Ciało jest istotne dla każdego Maga jest, bowiem kanałem, przez który Mag zmienia świat. Troszcz się o nie. Wiele z wiedzy osiągniesz, gdy twe ciało zacznie zmieniać się w harmonię z Nocna Mocą. Jak ciało będzie się zmieniało będziesz mógł powiększać dopływ Nocnej Mocy w sobie. Rób to w sposób zbalansowany. Musisz stać się panem swego emocjonalnego życia.

Od początku studiowania Magii Nocy będziesz doświadczał emocji. To dobre doświadczenie i możesz nawet używać emocji w Magii Nocy. Ale musisz umieć je kontrolować. Nie możesz być zależny od zazdrości, nienawiści, dumy, samolubstwa. Te rzeczy będą wracały, ale coraz pewniej będziesz przejmował kontrole. Cokolwiek by się nie działo musisz umieć pozostać w stanie skupienia. Musisz mieć zrównoważony umysł.

Emocje nie są łatwe do opanowania. Ale musza być opanowane. Ty musisz żyć i praktykować Świadomość Nocy od początku. Temat ten jest umieszczony w książce wcześnie, bowiem jest to pierwsza rzecz, której musisz się nauczyć by zacząć praktykować Magię Nocy. Jak praktykować i żyć Magią Nocy?

Aby zacząć, musisz żyć życiem Jaźni. Musisz być świadomy Nocnej Potęgi, która płynie przez ciebie do twej Jaźni. Gdziekolwiek idziesz stale musisz pozostawać w świadomości Jaźni. Musisz wiedzieć, że jesteś Jaźnią i promieniujesz Nocną Mocą. Musisz mówić i działać jak Jaźń. Musisz pozyskać specyficzne nastawienie do życia. Musisz uczestniczyć w życiu a nie poza nim. Musisz stracić złudzenia ograniczeń. Z pomocą Magii Nocy możesz posiąść coś z niczego, ale nie może bogactwo zawładnąć tobą. Twe magiczne życie musi być zbalansowane przez twe praktyczne życie. Musisz dawać każdej części swego życia czas. Twoje praktyczne życie ma być przepełnione magiczną naturą. Musisz korzystać z każdego dnia. Złe jest niepokojenie się tym, co przyniesie jutro, bo twa Nocna Świadomość jest przeznaczeniem twego sukcesu. Musisz nauczyć się jak być posłusznym swej Jaźń i tym, że jesteście jednym. Musisz wkładać w życie wysiłek, ale bez niepokoju o przyszłość. Jeżeli postępujesz droga Magii Nocy wynik jest jasny.

W twej gonitwie za Nocną Świadomością będzie korzystne, jeśli będziesz przebywał na świeżym powietrzu ile to możliwe. Piękno, pokój i siła natury pomoże ci utrzymać naturę Jaźni. Ziemia jest magazynem Nocnej Energii i będziesz ją absorbował poprzez częste kontakty z ziemią w jej najmniej zmienionej formie.

Będą znaki mówiące ci, że robisz postęp na swej drodze. Zmiany, które pomogą ci zaufać, że wszystko idzie dobrze. Jedną z pierwszych zmian w twym życiu będzie nowa potężna wewnętrzna wibracja.

Zostaniesz obciążony nowym odczuwaniem świata i nowym smakiem na życie. Potęga Jaźni będzie płynęła przez ciebie i trzymała każdą komórkę twego ciała w ogniu chwały. Będziesz potrzebował mniej snu a twoja energia będzie nadal wysoka. Polepszy się twoje zdrowie i będziesz lepiej oddychał. Twe ciało stanie się ciałem twej Jaźni. Ujrzysz siebie jako wzrastającego na drodze Srebrnej Reguły. Możesz robić, co tylko chcesz, jeśli jesteś w Nocnej Równowadze. Będziesz słyszał wewnętrzny głos swego opiekuna i instruktora. Rozwiniesz intuicje. Te krótkie chwile intuicji powinny być dokładnie wysłuchane i zastosowane. Jeśli to zrobisz wtedy pomoc będzie częsta. Zrozumiesz rzeczy, których wcześniej nie rozumiałeś. Będziesz umiał rozwiązywać problemy. Np. naprawić samochód, którego dotąd nie umiałeś naprawić. Będziesz odróżniał, kto kłamie a kto mówi prawdę dzięki wewnętrznemu widzeniu drugiego człowieka. Ale przejdźmy do podstaw, których musisz się nauczyć.

Rozmiar: 2657 bajtów