Rozmiar: 2657 bajtów
Rozmiar: 4145 bajtów

Wstęp

Rozdział I

Rozdział II

Rozdział III

Rozdział IV

Rozmiar: 16204 bajtów


Magia Nocy

ROZDZIAL III

ROZPOCZYNAJAC NAUKĘ MAGII NOCY

8. Standardy i podstawy praktykowania Magii Nocy.

Masz zamiar wejść na Nocna Drogę, aby nauczyć się Magii Nocy i odkryć Nocną Świadomość. Są jednakże pewne standardy i praktyki, które będziesz musiał włączyć do swego życia, gdy staniesz na Drodze. Opisałem już kilka z nich, a teraz podam jeszcze inne, które także stanowią podstawę sukcesu.

Srebrna Zasada/Reguła (srebro jest cennym metalem dla Nocnej Mocy) brzmi "możesz zrobić wszystko, co chcesz, jeśli zawsze utrzymujesz Równowagę Odwiecznej Nocy". Równowaga Wiecznej Nocy jest fundamentalnym prawem Nocnej Siły. Równowaga we wszechświecie jest czynnikiem życiowym porządku w Wiecznej Nocy. Aby brać z Wiecznej Nocy musisz dać coś w zamian. Nie znaczy to, że jeżeli dzięki Magii Nocy pozyskałeś bogactwo to musisz oddać pieniądze Nocnej Sile. To znaczy, że ilość energii, którą zużyłeś musi się zwrócić w pełni. To utrzymuje Równowagę Wiecznej Nocy, która jest sprawą intuicyjną i jest łatwa do zrozumienia, jeśli pracuje się ze Świadomością Nocy. Dlatego przed użyciem Magii Nocy zawsze współpracuj ze świadomością Jaźni abyś był zdolny utrzymać Równowagę. Jest jeszcze jedna zasada praktyki Magii Nocy. To jest "Prawo Magii Nocy".

Prawo Magii Nocy brzmi: " Nie ma nic niemożliwego, jeśli jesteś jednością z Nocną Siłą. Zapamiętaj to fundamentalne prawo i wierz w nie. Pamiętaj, że wszystko, co robisz w życiu jest Magią Nocy i powinno być czynione w Nocnej Świadomości. Twe całe życie jest teraz ekspresją Magii Nocy i Świadomości. Nie ma nic, czego nie mógłbyś zrobić.

Zobaczysz świat jako raczej wrogi tobie i Magii Nocy. Religie świata przeważnie są Yang. Większość ludzi jest uwarunkowanych w podstawach Yang. Yin i Yang są przeciwnymi siłami, które niezbyt dobrze się ze sobą mieszają. Od czasu ujrzenia Nocnej Świadomości każda dusza jest odpowiedzialna za swój własny świat. Każda dusza determinuje większość swego życia i jakość tego życia, zanim tu przybędzie. Są pewne predestynacje w każdym życiu. Jeśli istota jest biedna i/lub bezdomna wtedy to daje Jaźni takie doświadczenie. Jeśli dusza jest bogata wtedy ma inne doświadczenia. Świat oferuje miriady odmiennych doświadczeń dla Jaźni do życia i doświadczenia. Jaźń żyje wieloma życiami na ziemi ażeby dostać dobrą edukację. Ziemia jest twardą szkołą i dusze doświadczają tutaj esencji pierwszego stopnia życia. Kiedy Jaźń doświadczy wszystkich lekcji, które można było doświadczyć, wtedy przechodzi do następnego świata, aby uczyć się dalej. Ten system nazywa się reinkarnacją i dla wielu jest nie do zaakceptowania.

Ci właśnie, wolą raczej tłumaczyć większość światowych oraz swych własnych problemów jako winę kogoś innego. Chrześcijanie obwiniają szatana za zło tego świata. Reszta obwinia innych ludzi i nie troszczy się o ludzkość. Mag Nocy nie wini nikogo.

Mag Nocy wie, że jego życie na tej planecie jest wybierane już po drugiej stronie życia. Wybiera płeć, rodziców, rasę, kraj i zawód, jaki będzie wykonywał, aby znowu się czegoś uczyć i doświadczać. To brzmi strasznie, ale kobieta faktycznie może wybrać ze zostanie zgwałcona, aby nabrać doświadczenia i uczyć się przez to. Są dzieci, które rodzą się złe. Są duszami, które poprzednio mordowały, łupiły, gwałciły itd. i niewiele zmieniają się od poprzedniego życia. Ludzkie dusze nie rodzą się niewinne, tak jak niewinnie wygląda dziecko w kołysce. One żyły przedtem na ziemi i zostały zwrócone na ziemie z powrotem z małymi zmianami. Są tobołem możliwości i potencjałów i mogą zacząć inaczej swe życie. Ty podążasz tą samą drogą, ale jako Mag Nocy musisz brać ładunek twego życia na siebie. Jeżeli czegoś nie lubisz, wtedy to zmieniasz. Kilka etapów w życiu jest predestynowanych, ale dużo ich nie jest. W wolnym czasie poczuj jak dryfujesz po morzu bez żadnego kierunku. To jest czas by wybrać nowy kierunek. Nie powinieneś wplątać się we wszystkie zmiany tego chorego świata.

Wierzę komuś, kto powiedział kiedyś, że zawsze będą biedni i głodni. To jest prawda, ponieważ świat wymaga tych doświadczeń dla pewnej grupy dusz. Zawsze będzie zbrodnia, ponieważ zawsze będzie ktoś, kto chce tego, co posiada inny. Będą doświadczenia niewygody, ubóstwa, głodu, rozwodu, nadużywań fizycznych i seksualnych, i tysiące innych. Będą też doświadczenia bogactwa, sławy, pocieszenia, pokoju, szczęśliwego małżeństwa, pięknych dzieci, dobrej kariery i tysiące innych. Jaźń potrzebuje wszystkich tych doświadczeń. Mag Nocy wybiera te doświadczenia i kontroluje je przez Magię Nocy. Wie, że reszta świata wybiera doświadczenia i żyje nimi najlepiej jak może ażeby Jaźń nabierała doświadczenia. Pomaga innym duszom tak, żeby mogły zyskać Jaźń. Ale nie ma poczucia winy, ani nie ingeruje w egzystencje innej duszy, bo wie, że w Świadomości Nocy takie doświadczenie jest potrzebne. Praktyka Magii Nocy wymaga tego żeby iść przez ten świat równym tempem.

Nie ma żadnych wytycznych jak szybkie ma być to tempo. Umieszczanie jakiś limitów w tempie jest kwestią względną. Ale tempo powinno być równe i mocne. Nie stawaj się zagmatwany w codziennych sprawach, rutynach, popędzając świat. Musisz mieć magiczne nastawienie podczas pobytu na świecie. Musisz trzymać swą świadomość powyżej brudu i ograniczeń świata. Musisz żyć namiętnie i smakować życie.

W Nocnej Świadomości życie jest przygodą. Życie jest zwykle kompensowane jedną przygodą po drugiej. Wszystko, co przytrafia się tobie jest typem przygody, której wymaga Magia Nocy. Są przygody, które mogą zakończyć się źle. Być może nie takie miało być zakończenie abyś mógł otworzyć oczy i użyć Magii Nocy. Jeśli jesteś w Nocnym Dopływie i stanie się coś złego może jest tego jakaś przyczyna. Użyj Magii Nocy żeby się tego dowiedzieć. Rób w wszystko w Świadomości Nocy. Będzie czas, kiedy ty musisz wziąć życie odważnie, ze śmiałością i energicznie. Innym razem będziesz musiał być ostrożny rozważny i działający z namysłem. Wdrażaj do życia Nocną Świadomość a będziesz wiedział, co czynić. W Nocnej Świadomości, życie jest sztuką.

Ty jesteś Magiem Nocy. Ty jesteś artystą. Twórz! Twórz każdy rodzaj życia, jaki zechcesz. Granicą jest tylko twoja wyobraźnia. Napełnij swe życie honorem, godnością, dumą ze swej pracy i miłością. Jako artysta, bądź wynalazcą i wyobrażaj sobie, co stworzysz w życiu. Jeśli chcesz bogactw - dobrze! Jeśli chcesz przyjemności i spokoju- świetnie! Pamiętaj tylko o Równowadze Nocy w tym, co tworzysz.

Mag Nocy działa w samotności. Mag Nocy jest samotnym pracownikiem. To nie znaczy, że nie masz mieć przyjaciół. Możesz być bardzo czynną osobą. Możesz nawet praktykować Magię Nocy w grupie. Ale ostatecznie Mag Nocy jest samotny w swej pracy. Mag Nocy musi dojść do mistrzostwa w Magii Nocy i Nocnej Świadomości sam. Nikt inny nie zrobi tego za ciebie. Mogę ci pokazać jak praktykować Magię Nocy i dać ci klucze do utrzymania Nocnej Świadomości, ale nie mogę dać tobie władzy. Musisz to zrobić sam, za pomocą własnego wysiłku i energii.

Magia Nocy jest dla tych, którzy dążą za wiedzą. Nie wiara, lecz wiedza uczyni cię Magiem. Niezależne myślenie. Ten, kto jest wolny od konwencji i nie jest owcą na świecie. Potrzebuje umysłowej precyzji i opanowania rozumem Magii Nocy. Wymaga mocy i wytrwałości, aby pokonać przeszkody. Musisz nauczyć się kontrolować myśli. Będziesz słyszał to w kółko i w kółko: "myśli są rzeczą". Nie wiem, kto pierwszy to powiedział, ale zapamiętaj to. Jeśli myślisz o ubóstwie to zgadnij, co: będziesz biedny. Jeśli pragniesz czyjejś śmierci, ktoś może umrzeć. Poprzez Magię Nocy myśli staną się rzeczą. Ucz się kontroli nad myślami. Emocje są też częścią tego.

Emocje dodają energii do myśli. Kontroluj emocje. Emocje jak i myśli są energiami, a energie zmieniają świat. Nie chcę, byś usunął wszelkie emocje i myśli ze swego świata. Jesteś wolny w myśleniu i czuciu, czego tylko chcesz. Ale pamiętaj, myśli i emocje mogą zmieniać świat wokół ciebie i jesteś za nie odpowiedzialny. Utrzymuj Równowagę Wiecznej Nocy. Pamiętaj o Srebrnej Regule i nie będziesz miał problemów.

Musisz troszczyć się o swe fizyczne ciało. Fizyczne ciało jest kanałem, przez który Nocna Siła wypływa do świata. Musisz trzymać ten kanał jak najbardziej dostrojony z Nocną Siłą. Niebawem nauczysz się odpowiednich technik. Próbuj utrzymywać jedność ze swoją Jaźnią i Nocną Siłą poprzez troskę o swoje myśli i emocje przez cały czas. To pomoże utrzymać Równowagę. Palenie, jedzenie i przyjemności cielesne są w porządku. Ale równowaga jest ważna dla praktyki Magii Nocy. Nie możesz jej praktykować, jeśli ledwo żyjesz z przejedzenia, albo czeka cię bliski atak serca czy rak. Uczysz się kontrolować emocje i myśli, by móc zapobiegać takim rzeczom. Ale jeśli idziesz zbyt szybko i za daleko jedną drogą, wtedy cała wiedza ci nie pomoże, jeśli ciało nie będzie działało jak kanał dla Nocnej Siły. Równoważ przyjemność fizyczną z ćwiczeniem; oddychaniem- jak palisz, myśli i emocje będą kontrolowały stres w życiu. Teraz powiem o narkotykach.

Ich używanie jest bardzo popularne. Dobrze wykorzystane mogą być nawet lekarstwem. Magicznie narkotyki używane były by wywołać pewne emocjonalne i umysłowe stany. W przypadku magii nocy NIE UŻYWAJ ICH!!! Dają one coś więcej niż tylko fizyczny skutek. Zmieniają eteryczne, astralne i mentalne ciało. Mogę zrobić tym ciałom dużą szkodę. Zapewniam cię, że nie ma nic, co robią narkotyki a czego nie może zrobić Magia Nocy. Narkotyki mogą tak zmienić twe ciała, że stanie się to bardzo niebezpieczne; możesz stracić swe fizyczne ciało. Ponad to, możesz stracić umysłową i emocjonalną stabilność i będziesz wymagał hospitalizacji. Dotychczas nie ograniczałem cię w niczym, ale teraz ostrzegam cię. Nie używaj narkotyków. A jeśli to robisz ( nawet za pozwoleniem lekarza) nie praktykuj Magii Nocy. Poczekaj do czasu aż nie będą ci potrzebne. Poza narkotykami włączam w to także alkohol. Okazyjnie możesz wypić. Gdy będziesz już postępował w Nocnej Świadomości będziesz potrafił pić nie upijając się. Ale to długi czas. Picie w mniejszym stopniu zmienia fizyczne, eteryczne, astralne i mentalne ciała. Skutki nie są straszne dopóki nie przedawkujesz alkoholu. Picie z umiarem jest w porządku. Nie ma nic niewłaściwego wypić okazjonalnie. Lecz większe dawki powodują to samo, co narkotyki. Nie praktykuj Magii Nocy po alkoholu. Przejdźmy teraz do seksu.

W dzisiejszym świecie temat seksu jest numerem pierwszym. Seks jest wspaniały. Z Magią Nocy staje się wręcz fantastyczny. Energia, która płynie przez ciebie podczas orgazmu jest ostatecznym orgazmem, jaki mógłbyś poczuć.

To jest oczywiste, że musisz praktykować bezpieczny seks. Mężczyzna powinien używać prezerwatywy a kobieta środków antykoncepcyjnych żeby zapobiec ciąży. Zobaczysz, że jak będziesz wzrastał w Nocnej Świadomości i dopływie Nocnej Siły wzrośnie czas orgazmu i jego siła, szczególnie jak partner także będzie praktykował Magię Nocy.

W Magii Nocy, nie jest ważne czy para jest heteroseksualna, czy też mężczyzna z mężczyzną lub kobieta z kobietą. Nie jest ważne czy robisz to sam. Nie istotne czy jest jedna kobieta i więcej mężczyzn czy odwrotnie. Czy jest to też grupa ludzi. Jedyne, co robi różnicę to, to, jeśli każdy praktykuje Magię Nocy.

Kiedy wszyscy praktykują Magię Nocy wtedy wszyscy Płyną w Nocy. Każdy czas będzie miał wzrost energii płynącej przez nich. Wszyscy poczują więź z Nocną Świadomością.. W Magii Nocy nie ma zazdrości lub zaborczości. W Magii Nocy nie ma judeochrześcijańskich, muzułmańskich, mormońskich lub jakichkolwiek uciążliwych pobożnych nakazów dotyczących płci. Małżeństwo pod znakiem Magii Nocy nie jest posiadaniem, ale współpracą i miłością.

Małżeństwo grupowe w Magii Nocy jest naprawdę możliwe, ponieważ pośród Magów Nocy istnieje coś takiego jak honor, wolność, równość, niezależność. Nie ma zazdrości i zaborczości pośród nich. Kobiety i Mężczyźni maja równe prawa w Magii Nocy i w Świadomości i w świecie. Ale małżeństwo pomiędzy Magami Nocy i nie praktykującymi rzadko może się spełnić. Nie ma bowiem wielu ludzi, którzy potrafią to zrozumieć. I takie małżeństwa często kończą się rozwodem. Ale lepiej się rozwieść i pozostać przyjaciółmi niż pozostać w czymś, co będzie rodziło kłótnie i agresje. Nie ma żadnej równowagi w takim związku. Często ludzie nie rozwodzą się ze względu na winę, którą czują wobec dzieci. Ale to też nie jest dobre wyjście. Zawsze można się jakoś porozumieć. Przejdźmy teraz do ważnego punktu, jakim są akcesoria Maga Nocy.

Przez wieki Starożytni Magowie Nocy używali dużo różnych typów narzędzi w praktyce Starożytnej Sztuki. Ty również będziesz potrzebował narzędzi i w następnym temacie opiszę ci je.

9.Narzedzia i Bronie Maga Nocy

To są narzędzia, które będą potrzebne Magowi Nocy, aby wprowadzić odpowiednią atmosferę i zachować podstawowe obrządki. Będziesz prowadził te obrządki w pokoju, który wybrałeś, w magicznym kole, który oznaczysz za pomocą Nocnego Powrozu.

Powróz powinien być z jedwabiu, bawełny lub wełny. Powinien być tak długi żeby mógł zamknąć w kole Ołtarz i Maga. I innych ludzi, jeśli tam będą. W granicach koła zbudujesz Ołtarz Nocy.

Ołtarz Nocy jest symboliczny dla twojego fizycznego bytu, w którym jest zogniskowany Nocny Duch. Zbudujesz ołtarz, w którym będziesz skupiał siłę Wiecznej Ciemności tutaj, na ziemskiej płaszczyźnie. Może być prostej budowy jak stół, pudło, lub cokolwiek, co jest dość mocne. Powinien być na trzy stopy szeroki i 6 stóp długi. Wysokość ołtarza jest twoją decyzją. Możesz postawić jeden na wysokości talii i jeden, gdy siedzisz. Najlepiej mieć oba. Gdy stoisz przy ołtarzu powinieneś być zwrócony na północ. Użyj kompasu, jeśli to konieczne. Pokryj Ołtarz Nocy materiałem, jakim chcesz, ale kolor ma być czarny, czerwony albo srebrny. Lepiej, jeśli nie ma żadnych wzorów. To jest twój Ołtarz Nocy. Musisz mieć na nim miejsce na specjalne artykuły.

Na Ołtarzu, w tylnym lewym rogu umieść czerwoną świecę. Po prawej stronie z tyłu postaw czarną. Po lewej stronie i na przedzie czerwonej świecy umieść jakieś kadzidło a na prawej stronie połóż kopię książki ?Magia Nocy". Możesz tez umieścić jakieś małe błyskotki, które pomogą ci zbudować twoje poczucie Magii Nocy. Smoki, czarodzieje, sowy etc. są doskonałe. Nocny Ołtarz jest świętym symbolem, przed który przybywasz, aby wypuszczać swą Nocną Potęgę. To jest fizyczny symbol twego ciała i serca, i służy temu samemu celowi: Jest kotwicą Nocnej Siły. Będziesz potrzebował dobrych kadzideł. Wypróbuj wiele i wybierz te, które ci pasują na Ołtarzu. Każde kadzidło tworzy wibracje w powietrzu i w trakcie jak wzmacniasz się magicznie, będziesz coraz bardziej wrażliwy na jego wibracje. Możesz użyć gotowego kadzidła albo spalać kadzidło w małym kociołku posypując nim węgle drzewne. Będziesz też potrzebował na Ołtarzu takich rzeczy jak: srebrne albo kryształowe naczynie z morską solą, fiolkę olejku z paczuli, kryształową miskę z wodą, srebrny albo kryształowy kielich i srebrny albo kryształowy dzwon. Teraz umieść te artykuły na Pentaklu, który jest na środku Ołtarza Nocy.

Pentagram jest symbolem Ziemi. Jest to okrągła płyta zrobiona z drewna i z wypisanymi świętymi symbolami Maga Nocy. Płyta ma trzynaście cali średnicy. Następnie będziesz potrzebował notatnika z luźnymi kartkami, który będzie twoim Nocnym Grimuarem.

Od samego początku Magia Nocy będzie wymagała od ciebie praktyki, ćwiczeń i rytuałów, aby w niej wzrastać. Po każdej praktyce, ćwiczeniu, rycie powinieneś rozwinąć grimuar i zapisać czas, datę i uczucia podczas doświadczania. Opisuj to z jak największymi szczegółami, zarówno praktyki zakończone sukcesem jak i trudne doświadczenia. Trzymaj oddzielną sekcję dla każdej praktyki, ćwiczenia czy rytu. To pozwoli ci ujrzeć postęp w każdym z nich i pomoże ci zobaczyć problemy i sposoby ich rozwiązania. Bądź pełen wiary i dokładny we wszystkich zapiskach a pozwolą ci na postęp. To są twoje Nocne Narzędzia. Następnie będziesz potrzebował Nocnej Broni, z której pierwszą jest Amulet Nocy.

Musisz go zrobić z czarnego kryształu kwarcu. To jest uziemiający i pełen mocy kamień Nocnej Siły. Jeśli chcesz, możesz mieć tez naszyjnik z niego. Ale na naszyjnik polecam raczej kamień ametystu lub ze srebra. To pomoże zbalansować moc kryształu kwarcu. Amulet Nocy pomoże ci utrzymać twe fizyczne ciało dostrojone do Nocnej Siły. Ty możesz dostroić się do Amuletu Nocy i by utrzymać to do powiększenia twych wibracji w Nocnej Sile. Będziesz potrzebował też Pierścienia Nocy.

Powinien być ze srebra. Możesz w nim umieścić kombinacje kamieni ametystu, czarnego kwarcu, szmaragdu, rubinu lub diamentu. Płaski pasek srebra tez jest świetny. Później możesz zachcieć umieścić na nim Nocne Runy i symbole Nocnej Magii, gdy się ich nauczysz. Pierścień Nocy jest symbolem zjednoczenia z Nocną Siłą. Następnie zrobisz swoją Nocną Różdżkę.

Powinna mieć ona 13 cali długości i być zrobiona z drewna lub srebra. Możesz ją inkrustować za pomocą kamieni półszlachetnych i szlachetnych. Albo też symbolami i runami (dodatek C). Możesz umieścić kryształ na jednym lub każdym końcu różdżki. Różdżka jest Ogniskową Nocnej Energii,która opuszcza twe ciało, aby była przetransmitowana do obiektu lub miejsca. Teraz potrzebujesz Nocnego Kija.

Jest on symbolem Nocnego Kierownictwa, Potęgi i Władzy. Powinien być zrobiony z drzewa, z którym pozostajesz w zgodzie. Powinien mieć mniej więcej 6 stóp wysokości. Pozostaw go w naturalnym stanie albo pomaluj na srebrny, czarny lub czerwony kolor, jeśli to konieczne. Jak już powiedziałem Kij Nocy jest symbolem prawdziwej Nocnej Potęgi i poparcia Ducha Nocy dla ciebie. Będziesz potrzebował również Athame.

Jest to mały sztylet, którego ostrze i uchwyt ma około 12 cali długości. Jest używany tylko do ceremonialnych celów. Nie używaj go jako noża do cięcia. Możesz umieścić specjalne symbole na uchwycie lub ostrzu i w ten sposób dodać athame magicznego znaczenia. Zrób pochwę na Athame, który będziesz mógł przyczepić do pasa. Będziesz potrzebował też Nocnego Miecza.

Możesz użyć każdego z mieczy: samurajskiego, szabli, szpady kawaleryjskiej lub stylowanego excalibura. Powinieneś mieć na niego pochwę i przymocowywać go pod Peleryną Nocy.

Peleryna Nocy działa jak izolator, który oddziela cię od sił zewnętrznych. Pomaga je blokować i trzymać z dala od twego wewnętrznego świata i ingerowania w twe magiczne operacje. Trzymaj Pelerynę bezpieczną w torbie i nie kładź jej gdzieś, gdzie mógłby ją dotykać ktoś inny. Używaj jej tylko przy praktykach Magii Nocy. Następną rzeczą, jakiej będziesz potrzebował jest Nocna Zbroja.

Właściwie jest to zbroja piersiowa. Możesz zmienić jej rozmiar i kształt w zależności od swego upodobania. Możesz umieścić na niej runy i symbole Nocy. Albo też kamienie czarnego kwarcu, ametystu, szmaragdu, rubinu lub diamentu. Kolor zbroi powinien być czarny z runami i symbolami srebrnymi lub czerwonymi. W końcu będziesz też potrzebował Tarczy Nocy.

Tarcza Nocy może być tarczą podobną do tych, jakich używano w rycerstwie. Tło powinno być czarne a runy srebrne lub czerwone. Runy i symbole, które umieścisz mają pomagać ci w podniesieniu uczucia siły i odwagi w Magii Nocy oraz pomagać umieścić cię w Nocnej Świadomości. Narzędzia i Bronie Maga Nocy są bardzo wartościowe. Pomogą ci wejść w zaawansowaną magię i dostarczą właściwej atmosfery. Są jeszcze inne wyjaśnienia na ich zastosowanie w twych studiach. Skupią bowiem twoją uwagę na czynnościach. Narzędzia i bronie Maga Nocy są niezbędnymi narzędziami, bez których nie należy przystępować do pracy.

10. Twoje Magiczne Imię Nocy

Prawdziwe imiona nadawane wszystkiemu są niezmiernie ważne. Opisują one bowiem różnicę i preferencje tych rzeczy. Poznanie prawdziwego imienia powoduje, iż możemy poznać i rozpoznać daną rzecz. Znając prawdziwe imię można mieć zwierzchnictwo nad rzeczą. Imię, które sobie wybierzesz ma wielkie znaczenie.

Imię powinno zawierać twą wewnętrzną naturę. Imię może być takie samo jak jakiejś słynnej osobistości, z którą pragniesz współzawodniczyć lub sławnym powiedzeniem lub mottem. Na przykład możesz wybrać imię takie jak Merlin, Saint Germain, Mithratar i każde inne bliskie twemu sercu i wyobraźni. Imię Nocy pomaga budować twą Nocną Istotę, twe uczucie Nocnej Świadomości i będzie ożywiało twe magiczne wibracje. Imienia nie powinien znać nikt inny. To jest twoje własne imię, które używane przenosić cię będzie w progi Nocnej Świadomości. Teraz musisz wybrać drugie imię.

To imię natomiast znane będzie innym Magom Nocy. Powinno być przeciwieństwem twego tajemnego imienia. Będzie ono używane we wszelkiej korespondencji z innymi Magami i w publikacjach. Jest to imię publiczne i jest używane w rytach i obrzędach. Pamiętaj, znać imię rzeczy to jakby znać jej Wszechwieczną Esencję i mieć nad nią zwierzchnictwo.

Podczas wybierania swego magicznego imienia definiujesz Wewnętrzną Istotę. Odkrycie go przed kimś daje mu dostęp do twej Wewnętrznej Natury. Może cię dosięgnąć i uczynić poddanym, jeśli ma tą wiedzę. Nie ujawniaj go z jakiegokolwiek powodu. Używaj drugiego lub swego zewnętrznego imienia. Oba Imiona są ważne i powinny pomagać ci osiągać Nocną Świadomość. Twoje Imię Nocy przybliży cię do Aury Magii Nocy. Po wybraniu swego imienia musisz nauczyć się Magicznej Ochrony ażeby używać bezpiecznie Magii Nocy i być bezpiecznym od wpływów zewnętrznych.

11. Nocny Filar

To, czego się nauczysz jest chyba jednym z najważniejszych Nocnych Narzędzi, jakie sobie kiedykolwiek przyswoisz. Jest wiele sił na świecie, które pragną zranić cię, gdy praktykujesz Magię Nocy. Niekoniecznie mam tu na myśli zranienie fizyczne, jakkolwiek i takie jest możliwe. Mówię tu o zranieniu twego subtelnego ciała: Astralnego, Mentalnego, Przyczynowego. Zranienie któregoś z tych ciał, może spowodować potężne szkody emocjonalne i mentalne. Jest też groźba zranienia twego ciała eterycznego, co może spowodować ranę fizyczną. Dla Maga Nocy istnieje poważne zagrożenie ze strony zwolenników systemu Yang. To zagrożenie może przyjść ze strony tak zwanych Białych Magów, Chrześcijan, Żydów, Muzułmanów etc. Ataki mogą być emocjonalne i mentalne. Grupa Yang, która zebrała się razem na modlitwie i modli się o np. zgon Magów Nocy może wysłać wiele energii zdolnej zranić Maga, który się nie chroni. Gdy będziesz rósł w siłę, staniesz się bardziej wrażliwy na subtelne energie wokół. Ataki mogą pochodzić od kogoś, kto życzy sobie zranić ciebie. Potrzebujesz ochrony. Musisz zbudować Nocny Filar. On jest właśnie przeznaczony do ochrony.

Nocny Filar działa jak niewidzialna ściana, która zawiera energię stworzoną dzięki Magii Nocy. To pozwoli ci zbudować wielce intensywną energię zanim zdolny będziesz urzeczywistniać swą wolę. To będzie powodowało wzrost intensywności magicznych rytów, które stworzysz. W jaki sposób zbudujesz Nocny Filar.

Zaczniesz poprzez wyciszenie się i oczyszczenie swego umysłu z obcych myśli. Zamknij oczy i wizualizuj sobie Nocną Energię zbierającą się wokół twej formy. Zobacz jak Energia Nocy formuje się w filar ochronnej siły, która otacza cię na sześć stóp. Ujrzyj jak energia płynie poniżej twych stóp i powyżej twej głowy. Zobacz siebie wewnątrz filaru głębokiego fioletu i siły szmaragdu. Zobacz siebie w filarze najciemniejszej nocy. Wiedz, że nie możesz być zraniony, podczas gdy jesteś w Filarze Nocy. Teraz wypowiedz następującą inwokację:

"Jestem Magiem Nocy otoczonym Filarem Nocnej Energii, która nie może zostać przeniknięta. On odpycha wszelką energię, mogącą mi zaszkodzić. Odpycha wszelkie myśli i energię emocjonalną mych nieprzyjaciół. Poprzez Moc mojej Jaźni jestem chroniony w Filarze Nocnej Energii i nie mogę zostać zranionym. Niech Nocny Filar pozostanie wokół mnie i w każdym czasie trzyma mnie z dala od szkód. Tak się stało/zostało uczynione."

Wypowiadaj tą inwokację i wyobrażaj sobie Filar Nocy wokół ciebie do czasu, gdy poczujesz jego ochronę. Ta energia pochodzi z wnętrza twej Jaźni. Gdy zaczynasz wezwanie, Jaźń rozszerza Nocną Energię do twego świata poprzez srebrny powróz. Srebrny powróz jest twą linią życia prowadzącą do twej Jaźni i poprzez nią cała energia przechodzi do ciebie, tego, który podtrzymuje swe życie na Ziemi. Możesz wezwać więcej energii i potęgi do twego życia, gdy pracujesz w świadomości zjednoczenia z Jaźnią. Jest bardzo dużo różnych rodzajów energii, które mogą być wezwane do twego świata poprzez Jaźń. Nocna Energii Ochrony jest jedna z nich. Nauczysz się więcej o typach energii, które będziesz mógł wzywać i używać później. Jedno, co masz zapamiętać to, to iż musisz używać Nocnego Filaru często.

Zawsze stawiaj Filar gdy zaczynasz pracę z Magią Nocy. Zawsze czyń tak na początku każdego dnia. Im więcej go będziesz używał, tym silniejszy się staniesz. Filar będzie chronił cię od wszelkich szkód fizycznych i psychicznych.

Musisz nauczyć się utrzymywać świadomie Filar Nocy dookoła ciebie w każdym czasie. Powinieneś zawsze zostawać w Filarze. Cała praktyka z Magią Nocy powinna zaczynać się od Filaru. Wtedy będziesz bezpieczny. Zbudowałeś teraz mocne podstawy, aby żyć i praktykować Magię Nocy. Jeśli jesteś gotowy używać Magii Nocy, poświęćmy teraz czas na twe Nocne Studium i Narzędzia.

12. Inwokacja Magii Nocy

To jest najświętszy czas w twoim życiu, ponieważ jest to moment, w którym zamierzasz wejść w Magię Nocy. Wykonasz bardzo święty obrządek, aby zaznaczyć swoje wejście. W tym uroczystym obrządku, poświęcisz swe fizyczne, emocjonalne, umysłowe i magiczne siły, aby praktykować. Ten obrządek przyniesie ci powagę i znaczenie, z jakim powinieneś widzieć Magie Nocy. W tym obrzędzie nauczysz się podstawy, która rozpoczynać będzie każdy rytuał, którego się nauczysz. W tym obrzędzie wezwiesz Nocną Energię dla twych Nocnych Narzędzi i Broni i staną się one twoje i tylko twoje. Będą święte i będą zawierały Potęgę Nocy. Aby zacząć, musisz mieć Magiczne Studium i Ołtarz Nocy.

Aby to uczynić połóż wszystkie narzędzia na Ołtarzu. Rozłóż na podłodze powróz dookoła Ołtarza Nocy i zapal świece oraz kadzidło. Twoja misa powinna być pełna wody, a kielich zawierać wino lub sok z winogron. Bądź pewien, że wyłączyłeś telefony i nikt cię nie będzie niepokoił. Upewnij się czy masz swe Imię Nocy. Przejdźmy do rytuału.

Zaczniesz poprzez wezwanie Filaru Nocy. Stań przed swoim Nocnym Ołtarzem i z zamkniętymi oczyma ujrzyj chroniącą cię Nocną Energię, która rozlewa się w dół od Jaźni powyżej ciebie, przez twą głowę, do serca i poza ciebie kompletnie otaczając pokój i przenikając go. Zobacz światło, które płynie przez ciebie i do Ziemi. W tym miejscu. Inwokuj Wezwanie Filaru Nocy. Poczuj Energię Nocy koncentrującą się głęboko w granicach koła.

Podnieś teraz dzwon i uderz sześć razy w każdym z głównych kierunków świata: na północ, południe, wschód i zachód. Wtedy powtórz wezwanie: " Ja, który jestem (tu powiedz swe Imię Nocy) wzywam Obecność wszystkich Bóstw w Nocnej Sile, aby uczestniczyli w moim rytuale Wiecznej Nocy. Aby świadczyć konsekracji mych Narzędzi Nocy w służbie Wiecznej Ciemności. Stoimy teraz w Odwiecznej Nocy poza czasem i przestrzenią. Przybądźcie i bądźcie świadkami mojego Rytuału Nocy." Potem podnieś naczynie z solą i powtarzaj: " Poprzez moje święte Imię (tu Imię) poprzez Obecność mej Jaźni i Wiecznych Bóstw Ziemi, wzywam Nocną Potęgę Ziemi do tego naczynia z solą i umieszczam sól na ziemi by wyznaczyć granicę mego świętego koła." Teraz uzmysławiaj sobie jak Bóstwa Ziemi napełniają naczynie swą potęgą. Weź szczyptę soli i upuść ją na podłogę ponad powrozem, znacząc tym samym koło. PAMIĘTAJ BY NIE WYJŚĆ POZA KOŁO DO KOŃCA RYTAŁU. Z powrotem umieść sól na Ołtarzu i weź misę z wodą. Wypowiedz:" Nich Obecność mej Jaźni i Odwiecznych Bóstw Wody napełnią tę wodę i naczynie i obdarzą je Wodą Nocnej Mocy. " Uzmysłów sobie jak Wodne Bóstwa Ziemi napełniają naczynie potęgą. Zanurz lewą rękę w wodę i krop delikatnie po granicy, którą masz już wyznaczoną poprzez sól. Postaw misę z woda i weź kadzielnicę.

Powtórz następujące słowa: " Niech Obecność Czterech Wiatrów Ziemi wejdzie w tą kadzielnicę i napełni ją Nocną Mocą Powietrza." Teraz stawaj twarzą w każdymi kierunku obracając się przeciwnie do ruchu wskazówek zegara i ujrzyj Obecność każdego Bóstwa Wiatru wchodzącego do kadzielnicy. Obróć się czterokrotnie przeciwnie do ruchu wskazówek zegara dookoła siebie i Magicznego Koła. Połóż kadzielnicę na Ołtarzu Nocy i podnieś świecę.

Powtarzaj:" Niechaj Obecność mej Jaźni i Bóstw Ognia Ziemi umieść swój święty ogień na mych świecach i mym Ołtarzu Nocy.." Ujrzyj jak Bóstwa Ognia przychodzą i tańczą wokół płomieni i nad twym ołtarzem. Umieść świecę tam gdzie stała i podnieś kielich wina lub soku.

Wypowiedz:" Niechaj Obecność mej Jaźni i Odwiecznej Ciemności wstąpi w ten płyn i napełni go Mocą Odwiecznej Nocy. Niech ten eliksir da mi siłę, uzdrowienie i odwagę na każdy dzień mojego życia." Poczuj Moc płynącą poprzez ciebie i do kielicha. Ujrzyj energię zbierającą się i koncentrującą do czasu aż kielich jarzył się będzie Energią Nocy. Wtedy wypij płyn i przygotuj się by, poświęcić resztę Nocnych Narzędzi.

Podnieś olej i powiedz:" Niech ten olej stanie się święty i napełniony Potęgą Nocy. Niechaj Obecność mej Jaźni i Ducha Nocy dotknie go swą mocą, odwagą, samotnością i ciemnością. Od tego czasu olej jest święty i stworzony do namaszczenia Broni Maga Nocy." Weź małą ilość olejku i dotknij Pentagram i pobłogosław :" Niechaj Nocna Siła płynie poprzez ten Pentagram i błogosławi wszystkie rzeczy, jakie się na nim znajdują." Teraz następuje czas, kiedy namaszczasz olejkiem wszelką broń z twego świętego arsenału.

Podnoś każdą z broni, jedną po drugiej i podczas gdy umieszczasz na niej małą ilość olejku mów:" Poprzez Obecność mej Jaźni i Odwiecznej Ciemności, ja (imię) poświęcam tę Nocną Broń w służbie Magii Nocy i odwiecznej Nocy." Uczyń tak z Amuletem Nocy, Pierścieniem, Różdżką, Kijem, Grimuarem, Athame, Szpadą, zbroją, tarczą i Peleryną. Teraz nałóż Amulet Nocy, Pierścień, Zbroję, Athame i Szpadę na siebie. Umieść Grimuar na przedzie pośrodku ołtarza przy krawędzi. Włóż Pelerynę. Umieść Tarczę Nocy nad twym lewym przedramieniem i do ręki weź Różdżkę Nocy a w prawą Kij i pobłogosław:" Ja (imię) powierzam wszystko Jaźni i Duchowi Nocy we mnie i dedykuję moją Magiczną Energię praktykowaniu Magii Nocy. Poświęcam siebie swej Jaźni we mnie i mej jedności z nią w Nocnej Świadomości. Niech te Nocne Narzędzia i Bronie służą mi z tej przyczyny. Tak się stanie." Teraz obracaj się twarzą w każdym z kierunków i powtarzaj: " Dziękuję wam Nocne Bóstwa za waszą uwagę podczas tego świętego Rytuału Nocy. Niechaj służymy zawsze Odwiecznym Mocom Ciemności tu na Ziemi i we Wszechświecie. Niech tak będzie." Stało się tak, że skończyłeś właśnie swój pierwszy obrządek i wszystkie twe Narzędzia i Bronie Nocy zostały poświęcone Nocnej Magii. Zatrzymaj się teraz i zbuduj Filar i wtedy zdejmij wszystkie Bronie z siebie i umieść je z powrotem na Ołtarzu Nocy. Powróz zostaw na podłodze.

Każdy rytuał rozpoczynał się będzie wejściem w Nocne Koło i wdzianiem twych Nocnych Broni i Peleryny. Nie jest źle jeśli nosisz swój amulet i pierścień także poza kołem. Potem postawisz Filar. Nie opuszczaj koła dopóki nie zakończysz rytuału i zawsze kończ go stawiając Filar. Konsekruj Koło Nocy poprzez ziemię, wodę, powietrze i ogień za każdym razem. Napełniaj kielich, mów wezwanie i pij wino. Zawsze też dzwoń dzwonem i przyzywaj Bóstwa Nocy. To jest podstawowe postępowanie przed każdym rytuałem. Mam nadzieję, że dobrze się bawiłeś i że jesteś gotowy zacząć naukę o pierwszym królestwie na Nocnej Drodze. Przejdźmy więc do Królestwa Ziemi.

Rozmiar: 2657 bajtów