Rozmiar: 2657 bajtów

Rozmiar: 16204 bajtów


Stany głodu wampira psi

Topola Fleur du Sang

Artykuł subiektywny!

Stadium 1: Stałe zmęczenie. Zbyt późne wstawanie z łózka, wczesne położenie się spać. Uczucie bycia znużonym życiem. Masz uczucie, że nie masz siły zwlec się z łózka i zabrać sie za jakąkolwiek pracę.

Stadium 2: Stałe uczucie jakby emocje ludzi wciąż wlewały się w ciebie. Jestes niezdolny pożywić sie z tłumu, ponieważ bardzo przeszkadza ci hałas i ciężko ci się skupić. Jesteś stale zmęczony ale zaczynasz mieć mimo to bezsenne noce.

Stadium 3: Ciężko jest ci myśleć jak gdyby umysł sie blokował - nie mozesz zebrać mysli; nie czujesz w sobie ruchu energii, jak gdyby stała się ona całkiem statyczna; można powiedzieć że osiągasz stan w którym nawet nie chce ci sie pożwić. Pogłębia się depresja i czujesz sie fizycznie chory, jakbyś miał gorączkę. Także każde najmniejsze nawet przeziębienie będzie wyglądało źle i położy cię do łóżka. Przy tym stanie zaczynasz nieświadomie żywić się od innych lecz jeśli zamkniesz się z dala od źródła energii możesz dotrzeć do następnego stadium.

Stadium 4: Do takiego stanu nigy nie dotarłam. Zebrałam informacje od przyjaciół. Podobno jest to uczucie iż wręcz padasz z nóg lecz umysł masz niesamowicie pobudzony. Słyszysz jak bije ci serce i jak oddychasz i wydaje ci sie, że staje się on coraz słabszy. Tak jakbyś zapadał w najgłębszą derpresję czy wręcz śpiączkę.
Rozmiar: 2657 bajtów