Rozmiar: 2657 bajtów

Rozmiar: 16204 bajtów


Pobieranie energii przez Internet

Topola Fleur du Sang

Może dla niektórych to, co napiszę poniżej wyda się śmieszne i nie do uwierzenia. Jeśli tak będzie niechaj sami spróbują i przekonają sie czy metoda działa, ponieważ u mnie działa ona doskonale. Niektórzy mówią że żywienie sie w cyberprzestzreni podobne jest do podróży astralnej przy uzyciu komputera. I to rzeczywiscie dziala. Jesli wiec nie masz bliskiego dawcy a bardzo potrzebujesz energii użyj poniższej metody . Metoda jest dla swiadomych dawców.

Wycisz się i skup. Zamknij oczy jeśli mozesz pisać bez patrzenia na kalwiature.
Skup sie na energii danej osoby. Spróbuj znalezc sie tam gdzie ona.
Kiedy wydaje ci sie że ją widzisz (możesz wspomóc sie zdjęciem) zadawaj jej pytania w stylu: Czy jestes ubrany w czarną koszulę? (lub coś podobnego). Jeśli odpowie tak na cokolwiek o co spytasz, znaczy ze twoja praca działa.
Nadal skoncentrowany, mów swemu dawcy co widzisz: np. powiedz mu że stoisz trzy kroki od niego jeśli tak jest. Formułuj zdania jakbyś grał w jakieś rpg.
Pisz o wszystkim, o tym jak do niego podchodzisz, dotykasz go etc.
Teraz pożyw się od niego. Ciągnij energię tak, jakbyś go gryzł i wysysał krew.
Metoda jes dla psi ale dobrze jest wspomóc siebie wyobrażeniem sang. I na tym koniec. Wiele zalezy od uczucia, siły kocentracji i wizualizacji lecz doświadczenie pożywania jest naprawdę głębokie. Można czuć wszystkie te uczucia, które występują przy standardowym pożywaniu się.
Rozmiar: 2657 bajtów