Rozmiar: 2657 bajtów

Rozmiar: 16204 bajtów


Inwokacja Wampira

tłum. Topola Fleur du Sang

Przedstawiam wam poniżej rytuał a właściwie inwokację wampira. Jego struktura ociera się o praktyki szamańskie takie jak shapeshifting, jednak jest przystosowany do wampirycznej formy. Jeśli ktoś ma nieźle wyuczoną wizualizację i umie wzbudzać w sobie odpowiednie uczucie, może mieć niezłą zabawę podczas tej ceremonii. Aczkolwiek muszę ostrzec, że mogą dziać sie też niepożądane rzeczy. Ja po tego typu zabiegach bardzo ciężko wracam do rzeczywistości. Aczkolwiek przyjemnośc też jest duża. Szczególnie ważne są tu uczucia. Przyjemnej zabawy :))

INWOKACJA WAMPIRA

Wyobraź sobie planetę gdzie roślinożercy żyją spokojnie bez żadnych drapieżników. Żyją szczęśliwie, a gdy ziemia przestaje ich karmić zaczynają umierać w powolnyh i straszliwych mękach z braku życiowej przestrzeni. Wyobraź sobie planetę, gdzie ludzie żyją szczęśliwie bez żadnych drapieżców. Wtedy ujrzyj siebie jako wampira, którego ludzie (he he) potrzebują.

1. Ten rytuał musi rozpocząć się przed zmrokiem. 2.Spaceruj niedbale ciesząc się wolną przestrzenią. Gwizdaj. Skacz, biegaj dookoła pokoju.
3.Oglądaj się za siebie. Miejsce zaczyna robić sie zatłoczone. Musisz odsuwać sie na bok, by dać miejsce innym.
4. Ludzie zaczynają cię spychać. Jesteś pchany z kąta w kąt. Spychają cię na środek pokoju, gdzie zwijasz się w pozycji embrionalnej.
5.Zostajesz tam, leżysz zwinięty i dyszysz. Wtedy zatrzymaj przepływ myśli, wstrzymaj oddech. Pozostań tak przez dłuższą chwilę.
6. Gdy noc zapadnie, poczuj jak krew zaczyna w tobie krążyć.
7. Twoje duchy totemiczne zaczynają bębnić pieśń siły w twym sercu, nozdrza rozszerzają się gdy pozbywasz się ludzkich naleciałości. Twe paznokcie rosną. Mruczysz, ryczysz, wstajesz próbując swych noworozwiniętych mięśni.
8.Wypowiedz IO WAMPIRZE. Powiedz "fiat nox", powiedz głośno Soi: Ja jestem Naturalną Siłą.
9. Wizualizuj noc, nieskończenie powracającą aby zaakceptować ciebie i upoważnić jako wampira.
10. Pozwól się uspokoić, odpędzić wizerunek.

Jest to bardzo skrócona forma całej ceremonii. Możesz w niej wiele zmienić, dodać od siebie, być aktorem. Nie spiesz się. Poczuj TO w sobie.

Rozmiar: 2657 bajtów