Rozmiar: 2657 bajtów

Rozmiar: 16204 bajtów


Tworzenie Osobistego Demona

Topola Fleur du Sang

Osobisty demon może być zaprogramowany tak by karać, chronić, informować , potęgować uczucia (miłości, pożądania) lub wpływać na innych.

1. Usiądź wygodnie. Upewnij się, że nic z zewnątrz ci nie przeszkodzi.

2. Rozpocznij medytację i oczyść swój umysł. Upewnij się ,że jesteś zrelaksowany i nic cię wewnętrznie nie niepokoi.

3.Zamknij oczy na czas medytacji i wizualizacji. Kiedy całkowicie się odprężysz i gdy przestaniesz odczuwać swe ciało- jesteś gotowy. Twa siła i koncentracja będzie determinować sukces twych poczynań.

4.Teraz zacznij wizualizować. W umyśle ujrzyj słup światła przechodzący przez koronę głowy i sięgający do sufitu. Skoncentruj światło w twym ciele i poczuj jak się nim napełniasz. Trzymaj światło w sobie.

5. Teraz ujrzyj jak ta energia formuje się w kulę przed tobą. Oczy trzymaj zamknięte. Utrzymuj świetlistą kulę aż stanie się coraz bardziej wyrazista.

6. Kiedy energia jest wystarczająco mocna możesz zacząć kształtować to, co będzie służyło twemu celowi i to, czemu dasz życie. Wykreuj w umyśle wizerunek demona. Natchnij stworzenie energią z kuli.

7.Używając krótkich słów (1-5 słów) wymawianych głośno, rozkaż demonowi i wtedy wypchnij go szybko w próznię.

Demon będzie się karmił emocjami tego, do kogo został posłany. Np. gdy nieprzyjaciel jest przestraszony demon będzie karmił się tą emocją.

W przypadku pożądania czy miłości możesz masturbować się i kierować energię do demona programując go. Wtedy jako rozkaz używasz tylko imienia osoby z którą pragniesz się związać.

Chcesz spowodować wypadek samochodowy? Rozkaż małemu stworzeniu by przywiązało się do samochodu. Nie zapomnij programować go uczuciem nienawiści. Nienawidź też, kiedy wizualizujesz kulę energii.

Demon będzie istniał zależnie od twej mocy i energii. Zamiast karmienia tego samego istnienia energią, stwórz nowe. Przyczyna jest taka, że stworzenie może pobierać coraz więcej i więcej energii a to może już być problemem.

Jeżeli to stanie się problemem będziesz o tym wiedział, NA PEWNO! Nie zdarza się to często aczkolwiek gdy już się stanie musisz odprawić rytuał gdzie pozbawisz go energii i zniszczysz go. Poniżej przedstawiam najprostszą fome takiego rytuału. Jeżeli demon okaże się silniejszy będziesz zmuszony użyć drastyczniejszych środków.

1. Wezwij istotę.
2. Skup się i zacznij wyciagać jego energię zupełnie się na tym skupiając. Musisz mieć bardzo silną wolę.
3. Ujrzyj jak energia się rozprasza wpowietrzu. powiedz coś w rodzaju : nie ma cię, nie istniejesz.

Rozmiar: 2657 bajtów