Rozmiar: 2657 bajtów

Rozmiar: 16204 bajtów


Biblia Wampiryczna

Część druga

Grupowa Ceremonia Magiczna

Wezwanie Nieumarłych zawsze zawiera więcej potęgi czynione w grupie w zależności od przyrostu energii życiowej pobranej na ofiarę. W jakiejkolwiek z takich grup rytuał odprawia tylko jeden celebrant prowadzący inicjowanego poprzez Siedem Kroków Rytuału, podczas gdy inni towarzyszą celebrantowi jako kongregacja.

Siedem Kroków Rytuału

1. Wejście do Izby
2.Deklaracja Jednostki
3.Wezwanie Czterech Wiatrów.
4.Ofiara
5.Wampiryczna Komunia
6.Przywrócenie Mocy
7.opuszczenie Izby

Wejście do Izby

Miejsce odprawiania magicznego rytuału może być na wolnym powietrzu lub w domu, byle tylko było wolne od ingerencji osób trzecich. Zamknij drzwi lub postaw strażnika. Wyłącz telefony. Zasłoń zasłony etc. Przygotuj odpowiednio wcześniej wszystkie potrzebne narzędzia.

Wejście w magiczne miejsce pozwala ci oddzielić się od świeckiego świata codzienności.Fizyczny akt wejścia do świątyni wzmacnia w nas mentalną i emocjonalną decyzję do podjęcia Wampirycznej Komunii. Dobrze jest, by pomieszczenie było używane tylko do celów magicznych, by było poświęcone, ale jeśli nie, to trudno.

Ponownie, nie tylko wchodzisz fizycznie do izby ale wchodzisz do izby wolnej od niedowiarstwa. Tutaj wybierasz w pełni wiarę i przyjmujesz rzeczywistość magii i pragniesz wezwać Niumarłych Bogów. Zostaw za sobą swój sceptycyzm i otwórz się w pełni na celebrowanie tego, czym jesteś: Żyjącego Wampira, Pana Światów Widzialnych i Niewidocznych, Najwyższego Maga, Uświęconego Czciciela i Służącego tych, którzy się Wynieśli!

Deklaracja Ego

Twarzą na zachód, przed zwierciadłem (główne skupienie na kierunkach rytuału powinno mieć kierunek zachodni jeśli to możliwe) celebrant ceremonii żywo klaszcze dwa razy w dłonie. Jest to znak, by cała uwaga skierowała się w pełni na Rytuał. Wtedy celebrant deklaruje swój status jako Żyjącego Wampira i cel ceremonii własnymi słowami np:

"Usłysz mnie teraz! Jestem Wampirem, żerującym na ludziach! Wszedłem, by wezwać Nieumarłych Bogów w to święte miejsce. Zbierałem siłę życiową od ludzi. Jestem nią napełniony po brzegi! Ofiarowuję tą życiową esencję Bogom Wampirycznym, Tym Którzy Powstali. Jestem tu, by aby się żywić i aby być drenowanym! Jestem tu, by umrzeć i ponownie się narodzić. Jestem tu, by powstać ze śmierci ku życiu! Jestem tu, by wzmocnić moją więź z prawdziwymi bogami tego świata! Jestem Wampirem!"

Wezwanie do Czterech Wiatrów

Celebrant ceremonii staje twarzą w każdym z kolejnych kierunków: na południe, wschód, północ, zachód. Przy każdym z nich celebrant podnosi różdżkę, kij albo inne drewniane narzędzie ku horyzontowi i w własnymi słowami wzywa Nieumarłych by przybyli i włączyli się w ceremonię. Na przykład:

Twarzą na południe:

"Och, Wielcy Nieumarli Bogowie! O najpotężniejsze starożytne Wampiry! O prawdziwi Panowie Ziemi! Przyłaczcie się do mnie! Bądźcie ze mną w tym to miejscu! Wzywam was teraz!:

Twarzą na wschód:

"Wołam do was, jedyni prawdziwi Bogowie i ofiarowuję wam mą życiową esencję! Przybądźcie! Pożywcie się na mnie! Wzywam was teraz!

Twarzą na północ:

"Szukam waszego towarzystwa! Szukam waszej mądrości! Szukam waszej Potęgi! Wejdźcie swobodnie w to miesce, ponieważ jesteście mile widziani! Wzywam was teraz!"

Twarzą na zachód:

"Odłóżcie na bok swe wątpliwości, ponieważ me intencje są szczere! Ofiarowuję dla was moje życie! Bierzcie! Jedzcie! Pijcie ze mnie! Ponieważ jestem wasz, jeśli taka wasza Wola. Wzywam was teraz!"

Ofiara

Tutaj celebrant kieruje zakumulowaną siłe życiową do przybyłych Nieumarłych. Jeśli celebrant nie rozwinął odpowieniej astralnej świadomości by poczuć bezpośrednio obecnośc Nieumarłych, Tych którzy Odpowiedzieli Na Wezwanie, powinien skierować swą siłę na zwierciadło. Zwierciadło działa tu jak Brama do innego świata.

W ceremonii grupowej pozostali uczestnicy powinni skierować siłę życiową do celebranta, skupiając się na miejscu blisko splotu słonecznego. W rytuale grupowym celebrant działa jak soczewka aby skupić i wysłać strumień energii do Nieumarłych, którzy mogą manifestować się jako obraz w lustrze.

Siła życiowa jest wydzielana przez usta z długim, powolnym, syczącym i kontrolowanym dźwiękiem. Żyjący Wampir dosłownie wypompowuje ze swego ciała ciągły strumień mocy, poprzez powtarzanie sekwencji 1) głęboki wdech przez usta i 2) wydech powoli przez usta.

Wysiłek wydalania energii nie może wiązać się z żadnymi myślami o szkodzie personalnej. Oddanie energii jest tym, czego się spodziewałeś. Wysiłek powinien trwać aż do otrzymania dowodu, że Nieumarli przyjęli ofiarę. Im więcej jeden może dać i im bardziej opróżni się z energii, tym więcej póżniej do niego powróci.

Pamiętaj, że nic nie jest za darmo i Nieumarli muszą być pobudzeni, zanim będziesz mógł otrzymać asystę w Prawdziwej Inicjacji. Członkowie Stanu Duchowego Świątyni są inicjowani do Wyższej Ofiary, która wymaga mniej wysiłku zewnętrznego ale więcej wewnętrznej dyscypliny Wyższego Zakonu. To zostaje objawinone w odpowiednim czasie tym, którzy są godni poprzez swe poświęcenie i osobistą ofiarę dla Świątyni.

Niektóre ze Znaków mogą wskazywać, iż Nieumarli włączyli się do rytuału:

1.Uczucie poruszającego się powietrza, coś jak zimna bryza (Przybycie Wiatrów)
2.Wywołane uczucie mrowienia w końcach palców i w szczególności w twarzy.
3.Uczucie niezwykłego ciągnięcia przy splocie słonecznym.
4.Róznorakie przenikające się uczucia radości, miłości, czci, obawy etc.
5.Uczucie bycia w pajęczej sieci kładacej się na twarz albo ręce.
6.Dzwonienie w uszach.
7.Pojawienie sie mgły.
8.Uczucie dotykania lub głaskania.
9.Słyszenie głośno swego imienia.
10.Klasyczny efekt poltergeista (lewitacja samego siebie lub obiektów)
11.Wizualne dostrzeganie Nieumarłych, najpierw w zwierciadle, potem w światyni.
12.Sny o lataniu, spadaniu lub podróżowaniu poprzez tunel po rytuale.
13.projekcja astralna następująca po rytuale w Obecności Nieumarłych.

Wampiryczna Komunia

Gdy Nieumarli zaakceptuja 'krew' ofiary, przychodzi subtelna zmiana. Wampiryczni Bogowie zbierają się i sądzą uczestnika(ków) jako gotowych i godnych transformacji i Wyższej Inicjacji. Nawet sama obecność Staszych Bogów przyspiesza rozwój.

Do tych, któzy okazali się godni poprzez swe wysiłki, Bogowie mogą wybrać aby wypuścić rozrzedzoną wyższą energię Ich Własnej Istoty i pozwolić jej popłynąć. Jeśli to się zdarzy (niemal zawsze zdarza sie w Wewnętrznej Światyni w obecności Kapłanów) wtedy uczestnik odkryje odnowienie i witalność. Ten Deszcz Litości może być słaby albo silny i może mieć miejsce w każdym czasie ceremonii.

Przywracanie Mocy

Gdy skończy się Komunia, celebrant pije z kielicha i deklaruje ponownie swój status oddania, np:

Wznieś kielich przed zwierciadłem:

"To jest krew mych ofiar przeszłych, obecnych i przyszłych. Piję istotę życia tych, którzy istnieją jedynie by mi służyć. Piję to myśląc i pamiętając o tym, kim jestem, Wampirem, predatorem ludzi"

.

Wypij z kielicha. Zostaw kielich. Twarzą do zwierciadła ponownie klaśnij dwa razy.

Opuszczenie Izby

Gdy obecny jest członek duchownego stanu, wyciaga nóż lub miecz i kieruje go w cztery kierunki świata, jako wspomnienie Najbardziej Starożytengo Paktu i Misteriów Duchowego Stanu, Słowa i Imiona są Wypowiadane.

Wtedy celebrant gasi wszelki ogień i ogłasza Zamknięcie słowami: "Stało się".

Bez słowa opuść izbę i idź gdzieś, gdzie jest jasniej. Jedz i pij, by się odnowić i przywrócić normalne zmysły. Jeśli jesteś w grupie śmiej się i baw.

Rytuał jest zakończony.
Rozmiar: 2657 bajtów