Rozmiar: 2657 bajtów

Rozmiar: 16204 bajtów


Biblia Wampiryczna

Część czwarta


Na początku koniecznym jest by praktykować Wampiryzm świadomie i z silną intencją. Po pewnym czasie, gdy już rozwiniesz swą Wampiryczność, stanie się ona coraz bardziej nieświadoma i automatyczna. Odkryjesz, że w obecności innych wampirów ta tendencja do nieświadomego Wampiryzmu będzie przyhamowana. Jako część naturalnej kolei rzeczy, drapieżcy nie polują na siebie nawzajem. Nie jest to podyktowane jedynie bezpieczeństwem ale też poczuciem własnej godności. Traktować drapieżnika jak zdobycz jest największą obrazą.

Kiedy będziesz dokonywać Wampirycznego aktu, afirmuj głośno lub cicho to, co czynisz. Mocno określaj rzeczywistość swych czynów, na przykład :"Teraz poberam twą energię, twą krew, twą duszę". Gdy dodajesz werbalną sugestię potwierdzasz swoje draieżnictwo jak również telepatycznie rozkazujesz ofierze by zgodziła się na twoje zamiary, poddając sie tobie.

Potem napełniaj swe ciało. Bierz i bierz, i bierz aż poczujesz, że więcej już nie możesz! Rozszerz swoje wewnętrzne ciało, jak wnoszące się źródło aż nie będziesz mógł zaakceptować więcej energii. I jak fontanna wody wznosząca się w tobie rozpyl energię aż nad głowę. Niech spadnie na ciebie i wokół ciebie jak deszcz.

Znaki szczęśliwego Wampirowania włączają:
1. Twoja wizja jest jaśniejsza, czystsza a kolory bardziej żywe.
2.Czujesz się odświeżony, fizycznie ożywiony.
3.Czujesz głęboką równowagę i ciszę w sobie.
4.Doświadczasz przyrostu siły fizycznej.
5.Polepsza się jakość twojego snu tak, że doświadczasz więcej snów a te są bogatsze w doświadczenia.
6.Dążysz do przywołania uwagi Nieumarłych Bogów w magicznym rytuale.

Punkty rozwijania stanu Wampirycznego są cztery:
1.Wymagany kontakt fizyczny
2.Wymagany kontakt wzrokowy
3.Wymagany kontakt emocjonalny
4.Kontakt tylko poprzez umysł

1.kontakt fizyczny

Od najbardziej przypadkowego uscisku dłoni aż po intensywne seksualne spotkanie, kluczem jest bliskość twego astralnego ciała ciału zdobyczy. Pamiętaj, że kontakt fizyczny jest również kontaktem astralnym.

2.kontakt wzrokowy

Po wystarczających doświadczeniach na poziomie fizycznym, mający większe aspiracje Wampir, może drenować energię od ludzi mając tylko kontakt wzrokowy. Działającym mechanizmem jest tu wyprojektowanie astralnej liny, która łączy cię ze zdobyczą. Przy dobrze wykonanym linku ofiara powinna prawie czuć fizycznie wzrok wampira, czuć jak gdyby oczy ją wciągały i dotykały. Ta i następna technika ma miejsce na poziomie Drugiego Koła w świątyni.

3.Kontakt współczujący

Ten poziom wampiryzmu można porównać do magicznych działań, jakie podejmuje mag by osiągnąć cel. Poprzez wejście w kontakt z jakimś fizycznym przedmiotem, jak kawałek odzieży, paznokieć, włos, jakiś przedmiot będący w kontakcie fizycznym z ofiarą (a tym samym z jej ciałem astralnym) wampir może drenować energię na wielkie odległości. Stopień kontaktu pomiędzy Wampirem i ofiarą zależy tu od poziomu zaawansowania Wampira.

Za powodzenie tej metody odpowiada tutaj przenikanie się astralnego wszechświata i astralnych rozszerzeń. Jak lepkie nitki, które kleją się do siebie, tak wszelki fizyczny dotyk ludzki tworzy astralną tkaninę, która otacza nas i łączy się z naszymi astralnymi ciałami. Wampir mże nauczyc się wykorzystywać związek ciała z pozostawianymi śladami astralnymi i drenować energię np. z odcisku stopy czy podpisu.

4.Kontakt umysłowy

Wymagany trening w Wewnętrznej Świątyni, Wampir Adept może odczuwać istnienie zdobyczy i bezpośrenio drenować energię bez żadnego oczywistego astralnego 'mostu'. Ten poziom wykracza poza jakiekolwiek prawa fizyki i zależy od wyuczenia się Dziewięciu Praw Magii, zarezerwowanych dla Kapłanów lub Ur.

Podsumowanie.

Wampiryzm jest instynktowny lecz może być używany tylko przez osobisty wysiłęk. Każdy Wampiryczny czyn uczy cię czegoś i rozszerza twe zdolności na przyjmowanie przez ciało astralne energii w rózny sposób. Przy powiększaniu pola energii, twe wampiryczne siły rosną.

Jak zawsze, jeśli Nieumarli Bogowie wybiorą cię by ci pomóc, proces nauki będzie krótszy, ponieważ zosał dokonany cel jaki stawia sobie świątynia i założony Wampiryczny Stan.

Ale Bogowie selekcjonują wybranych a z tych, którzy doszli do czegoś własnym wysiłkiem są zadowoleni. Dlatego ucz się, stosuj i doskonal; tylko w ten sposób przychodzą wielkie możliwości i prawdziwa Inicjacja!

Rozmiar: 2657 bajtów