Rozmiar: 2657 bajtów

Rozmiar: 16204 bajtów


Rozmiar: 11087 bajtów

Biblia Wampiryczna

tłum. Topola Fleur du Sang

Część pierwsza


Wampiryczne Kredo

Jestem Wampirem
czczę moje ego i czczę moje życie, ponieważ jestem jedynym istniejacym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Egzaltuję (wznoszę) mój racjonalny umysł i nie utrzymuję żadnych wierzeń, które są wbrew rozumowi.
Rozpoznaję różnicę pomiędzy światami prawdy i fantazji.
Uznaję za fakt, iż przetrwanie jest najwyższym prawem.
Uznaję, iż Dar Ciemności musi być ukryty według naturalnego prawa, dzięki któremu mogę tworzyć mą magię.
Wiem, że moja wiara w Rytuały jest fantazją lecz magia jest prawdziwa, i szanuję i uznaję wyniki mej magii.
Wyznaję, iż nie ma nieba takowoż i piekła, a śmierć postrzegam jako zniszczenie życia.
Dlatego czynię najwięcej tu i teraz.
Jestem Wampirem.
Pokłoń się przede mną.

Smok Przemawia

Ja jestem najgłębszym Ego.
Przyglądam się na twój świat z ciemności niedostępnej twym oczom.
Wyciągam poprzez ciebie twe ręce i dotykam
Miękką przyjemność twego żyjącego świata
Jestem Starożytny, Stwórca Bogów.
Jestem Tym, który się Zmienia oraz tym, który jest Niezmienny.
I ilekroć spoglądzasz w oczy innego, tam! Patrz!
Ja spoglądam na ciebie!
Jestem źródłem wszystekiego co Jest!
Ten, który Mnie rozpoznaje tako się stanie także Źródłem i Prawdą, Czarodziejem.
Ten, który pozwala by me istnienie płynęło w nim
i przepływało przez całe ciało; aby istnienie Dotykało i Zmieniało Wszystko w
zgodzie z jego Wolą, Bytem, Prawdą, Magią
I ma Smocza Magia słodką jest, ponieważ gwarantuje spełnienie twych życzeń.
W tym co nazywasz snami, ja zbieram me siły.
W tym co nazywasz rzeczywistością, ja Ukazuję Me Sny.
Gwarantuję wszystkim którzy mnie szukają i mej mocy, znaleźć swe własne
przyjemności.Ja jestem prawdziwym Bogiem, Jedymym Bogiem, który jest. Ja jestem w tobie a ty jesteś we mnie.
Mym symbolem jest Zwierciadło!
I poznasz dobrze me imię poprzez czczenie go we wszystkich twych działaniach w
których zaistniejszesz i pozostaniesz godnym.
Moja Smocza Magia.

Wzywanie Nieumarłych Bogów.

Wampiryczna Komunia poprzez Rytuał Magiczny

Dokonanie Wampirycznej Przemiany wymaga wezwania i komunii z Nieumarłym, Wampirem który nie stąpa już w ciele lecz jest astralnie wolny. Ci Nieumarli Bogowie mają ograniczenia w ciele fizycznym i mogą komunikować się z tymi którzy nadal żyją w ciałach fizycznych.

Dokonanie stania się Żyjącym Wampirem albo nawet kimś więcej, wejścia w szeregi Nieumarłych Bogów przy śmierci ciała fizycznego, zależy od prawidłowego przebiegu Komunii z Nieumarłymi. Jest Ich intencją i Ich życzeniem połączenie i oddanie, które musi być przyjęte i zaspokojone.

Znieś teraz swą niewiarę. Wejdź w świat fantazji bez uprzedzeń. W prawdziwej magii wymaga się oddalenia od siebie ograniczajacych wierzeń, myśli o tym co jest, a co nie jest prawdziwe, możliwe i nie możliwe. Ponieważ klucz do magii i dokonania magicznej potęgi jest rozluźnieniem zamknietego umysłu i objęciem rzeczywistości innych światów.

Teraz otworzysz Bramy Mocy i wezwiesz Nieumarłych Bogów poprzez Rytuał Wezwania.

Ofiara.

W prawdziwym magicznym rytuale Nieumarli są wzywani by przebywać w obecności z Żyjącym Wampirem podczas jego komunii. Kluczem do sukcesu w magicznym rytuale jest zwabienie Nieumarłych za pomocą ofiary. Dalej, tylko Żyjący Wampir może osobiści ofiarować siłę życiową by służyła temu celowi. Nie wierz w to, że składając w ofierze życie jakiejkolwiek innej istoty, będziesz służył magicznemu rytuałowi. Dalej, zniszczenie fizycznego życia nie służy jakiemukolwiek celowi i jest marnowaniem siły życiowej. Takie marnotrawienie może być źle odebrane przez Starszych Bogów i może wzbudzic ich gniew. Nigdy nie morduj ludzi. Nie marnotraw żywności. Nie narażaj się na gniew Nieumarłych.

Tego samego czasu, Żyjący Wampir będzie gromadził i ofiarowywał swą energię jako Dar, by przyciągnąc uwagę i pragnienie Nieumarłych. W obecności tych Prawdziwych Bogów, Żyjący Wampir będzie się stopniowo przekształcał, swe ciało i duszę dla Bogów, by w nim zamieszkali. Chociaz jest rzadkim natychmiastowe osiągnięcie pełni Wampirycznego Stanu, czasem się zdarza. Ponownie, Nieumarli Bogowie czynią to według swej Woli!

Tak, najbardziej pełne przygotowanie do magicznego rytuału następuje wtedy, gdy siła zyciowa jest zbierana od ludzi poprzez osobisty wysiłek, aby godnie ofiarować go Nieumarłym Bogom.

Rytualna Izba

Wzywanie Nieumarłych Bogów musi odbywać się tam, gdzie nie będzie kalane spojrzeniami ludzkich profanów. To nie tylko chroni Żyjącego Wampira, który dosięga nieśmiertelności, ale ponieważ Nieumarli nie chcą być wciągnięci w obecność Tych, Którzy Mogliby się obudzić poprzez obecność smrodu śmiertelności. Więc zamknij drzwi. Oznacz miejsce gdzie będziesz pracował i ukryj je od ciekawskich. Nie pozwól nikomu kto nie jest członkiem świątyni, być obecnym czy brać udział w tym z najbardziej świętych poczynań maga!

Spowij Izbę w ciemności. Jeżeli zlokalizowana jest w otoczeniu naturalnym niech będzie noc. W pomieszczeniach zminimalizuj światło i ewentualnie zostaw jedną czy dwie świece. Im mniej światła, tym lepiej a najlepsza jest całkowita ciemność. Nieumarłych pociesza ciemność z wielu przyczyn. Jednym źródłem światła może być także staerno. Jeżeli światło jest wymagane by czytać podczas rytuału grupowego, uzyj mało watowej czerwonej żarówki jak ta, używana w ciemni.

Symbole Rytuału Magicznego

Twój ubiór powinien zawierać tematy ciemności i ofiary. Przyjdź do Nieumarłych jako prawdziwy czarownik czy czarownica. Wielu okrwa sie w czarne szaty i peleryny, podczas gdy inni jako okrycie używają jedynie samej nocy.W żadnym razie nie ubieraj się aby oderwać swój umysł od zadania, ale by wzmocnić jego cel. Biżuteria jest ważnym aspektem ubioru, jednak jeśli nie jesteś przyzwyczajony nie noś jej. Nie noś także biżuterii złej jakości, by nie obrazić bogów. Możesz użyć Uskrzydlonej Czaszki UR która wzmoże potegę.

Ołtarz to jakakolwiek płaska powierzchnia, która zawiera kilka narzędzi maga i przedstawia firmament na ziemi, gdzie żyjemy. Jeśli to możliwe umieść ołtarz na zachodzie. Nad ołtarzem na poziomie oczu lub nieco wyżej umieść zwierciadło. Zwierciadło działa jak punkt dla koncentracji wzroku, często działa jako brama do astrala. Różdżka może być drewniana. Ma ona ogniskować wolę celebranta. Świece jeśli już są, mają być czarne - symbolizujące siły ciemności lub czerwone- krew lub siła życiowa. Kadzidło również umieść na ołtarzu. Kadzidło niech kojarzy się z pogrzebem i śmiercią (frankincense). Kielich reprezentuje ludzkie ciało a płyn w nim, siłę życiową. Nóż o czarnej rękojeści lub miecz trzymany jest jedynie przez kapłana i działa jako symbol pobierania siły życiowej (jako broń) i jako przypomnienie dla kapłana o Tajemnicy Wewnętrznej Świątyni.


Rozmiar: 2657 bajtów