Rozmiar: 2657 bajtów

Rozmiar: 16204 bajtów


Dzielenie się krwią - Perspektywa Dawcy

Ingrid Blackmore
Rozmiar: 53503 bajtów

Istnieje kilka różnych sposobów, dzięki którym wampir pobiera krew. Kiedy ja zostałam dawcą, wiedziałam bardzo mało o dawaniu krwi i wyobrażałam sobie, że wampir wbija się w moją szyję. Ten wizerunek przynosił mi wiele obawy. Aczkolwiek w rzeczywistości wampirzyca, którą poznałam używała nowych żyletek, chirurgicznych skalpeli i brzytew, by robić cięcia na plecach, piersi, udach etc. Kiedy te obszary mają nieco więcej tłuszczyku, wtedy jest to mniej bolesne.

Interesujący może być sposób, który sama odkryłam. Czy ktoś zauważył jak twarda i nieco zdrętwiała wydaje się być skóra na łokciu? Musi tam być mniej zakończeń nerwowych. Spróbuj teraz mocno zgiąć rękę i szczypnij się w łokieć. Mocniej, bardzo mocno. Założę się, że czułeś niewiele bólu. Jeśli spróbujesz ścisnąć fałdę skórną w tym miejscu tak mocno jak potrafisz, prawdopodobnie nie poczujesz bólu. Oczywiści nie jest to obszar na którym mamy wiele tkanki tłuszczowej i nie ma tam wielkich ilości krwi. Ale ci dawcy, którzy są nowi lub szczególnie się obawiają, mogą spróbować delikatnie naciąć ten obszar żyletką.

Co do precyzji cięć: najlepsza wydaje mi się technika cięcia w X. Nie tnij za głęboko; jeżeli się obawiasz najpierw delikatnie popróbuj. Lepiej eksperymentować na sobie niż obawiać się, że ktoś będzie eksperymentował na tobie.

Co do strzykawek: Kilka razy mój wampir brał krew z żyły w ręce, identycznie jak robi to pielęgniarka. Muszę przyznać, że sposób jest idealny ale ciężki do nauczenia. Wielu osobom kojarzy się nieprzyjemnie ze szpitalem a i dla wampira picie bezpośrednie jest chyba przyjemniejsze.

Co do gryzienia: Mój wampir rzadko gryzie mnie by uzyskać krew, a jeśli to robi, gryzie wargi. Ból może stać się przyjemnością. Metoda jest bolesna ale gdy na jej końcu następuje soczysty pocałunek, ból maleje :)

W końcu moja ulubiona metoda dawcy: miesiączkowanie. Dawca powinien odczekać trzy dni od rozpoczęcia krwawienia (dla bardziej wrażliwych i nieobeznanych pominę tu opis - przyp. tłum); podobnie zresztą krew dni ostatnich. Niektórzy mogliby zarzucić, że taka metoda jest zbyt erotyczna dla kogoś dla kogo wampir pozostaje jedynie przyjecielem. Więc mówię : "Ach!" Życie jest erotyczne, pij krew, oddawaj krew, baw się, myśl sercem i zmysłami. Krew krąży, nie trać ducha!

tłum. Topola Fleur du Sang
Rozmiar: 9560 bajtów
Wszystkich dawców zachęcamy do dzielenia się swymi doświadczeniami na łamach strony lub na forum dla dawców.
Rozmiar: 2657 bajtów