Rozmiar: 2657 bajtów

Rozmiar: 16204 bajtów


Być Dawcą

Rozmiar: 3687 bajtów
Kim jest dawca (donor)?

Dawca jest osobą z której karmi się wampir. Istnieją dwa typy dawców: świadomi i nieświadomi. Świadomi wiedzą o swej roli jaką pełnią w życiu wampira, dzieląc sie z nim energią której potrzebuje. Świadomymi dawcami najczęściej bywaja (z wiadomych względów), dawcy wampirów sang. Nieświadomi dawcy nie mają pojęcia, że ktoś karmi się ich energią. Najczęściej są nimi przypadkowi przechodnie, ludzie wybrani z tłumu w sklepie etc. Oczywiście po każdej ze stron występować mogą dawcy zarówno świadomi jak i nieświadomi.

DOŚWIADCZENIA DAWCÓW

Doświadczenia jakich doznają dawcy, róznią się znacznie od siebie i mogą zmieniać się z czasem. Niektórzy w byciu dawcą upatrują wątku erotycznego. Zazwyczaj bywa tak na początku. Póżniej erotyzm zawarty w byciu dawcą może sie zmienić na koszt innych odczuć, ale zawsze pozostaje bardzo intymny. Dawca odczuwa przyjemność z dzielenia się energią i wie, że jest ktoś, kto tego potrzebuje. Daje wampirowi swego rodzaju prezent.

Na sieci znaleźć można bardzo niewiele informacji na temat dawców. Sama lubię oddawać swą krew przyjaciołom i postaram się opisać uczucia, które mi towarzyszą jako dawcy.

Osobiście nie czerpię z tego przeważnie żadnych fizycznych przyjemności. Przyjemność jest psychiczna. A szczególnie wtedy, gdy oddaję swą krew komuś, na kim mi zależy. Jest to uczucie momentami niemal zbliżające się do euforycznego, gdy wampir wysysa moją krew. Mam wtedy ochotę ciąć się jeszcze i jeszcze, ponieważ widzę jaką mu to sprawia przyjemność. Odczuwam bardzo przyjemne psychiczne doznania. Coś pomiędzy dumą, uświęconym rytuałem i opiekuńczością. Oczywiście odczucia te są bardzo indywidualne i zależne od dawcy. A także ciężkie do opisania. Z opisów innych dawców wynika jednak, że większość odczuwa troskę wobec wampira, którego karmi, skok adrenaliny , ekscytację, satysfakcję i swego rodzaju duchowe połączenie z nim. Niektórzy z dawców gubią określenia wampir i dawca podczas interakcji, zamieniając to w rodzaj komunii i zjednoczenia.

Wiele osób także zaczyna osobiście odczuwać pociąg do krwi. Może to, aczkolwie niekoniecznie oznaczać, iż sami są wampirami, co zresztą nie byłoby takie dziwne. Skoro bowiem osobnik trafia do grupy wampirów, interesuje się wampiryzmem, to może być wampirem samemu o tym nie wiedząc.

Jako dawca powinieneś być dyskretny i nie rozpowiadać wszystkim wokół kim jesteś i jaką rolę pełnisz w życiu innej osoby. Musisz zrozumieć ,że ta część twego życia powinna pozostać w sekrecie.

Rola dawcy dla wampira jest czymś szczególnym. Nie wykorzystuj tego. Powinniście być dla siebie czymś więcej niż "tym, który daje i chce coś w zamian" i "tym, który bierze i nie daje nic". Taki związek nie przetrwa zbyt długo. Zdarzają sie oczywiście przypadki wzajemnego wykorzystywania i w zależności od charakteru osób nie muszą być one negatywne.

Pamiętaj aby być szczerym wobec wampira, przede wszystkim jesli chodzi o jakiekolwiek choroby czy niedomagania. On także będzie szczery wobec ciebie. Obydwoje powinniście mieć do siebie zaufanie.

Nie wywieraj na siebie presji. Jeśli nie masz ochoty podzielić się krwią powiedz o tym otwarcie. Bądź jednak wyrozumiały jeśli wampir (szczególnie na głodzie) będzie trochę niemiły lub rozdrażniony.

Jeśli podczas dawania krwi czujesz ból którego czuć nie chcesz, powiedz o tym. Gdy wampir nie ma ochoty na spotkanie lub chce pobyć w samotności , pozwól mu na to. Takie chwile mogą się zdarzyć po świerzym posiłku lub na dużym głodzie.

Co zyskujesz?

Przede wszystkim przyjażń. Głęboką, momentami intymną przyjaźń i opiekę.Czasem także partnera/kochanka. Identyfikację z gronem wampirów i akceptację w grupie. Przyjemne doznania: fizyczne- w zależności od upodobań oraz psychiczne wiążące się z poczuciem bycia potrzebnym, poczucia przynależności i wieloma innymi rzeczami.

Let`s try! :)
Rozmiar: 2657 bajtów