Rozmiar: 2657 bajtów

Rozmiar: 16204 bajtów


Prosty Sposób Drenowania Astralnego

Rozmiar: 3687 bajtów
Rozmiar: 12829 bajtów

Jeśli jesteś już nieco doświadczony w Oobe, możesz spróbować pobierać energię od ludzi, będąc na planie astralnym. Właściwie tego typu drenowanie nie różni się niczym od pobierania energii tu, w świecie rzeczywistym przez wampiry energetyczne.

Szukasz sobie osoby z której będziesz ciagnął energię. Najlepiej by osoba ta spała. Ciężko jest 'biegać' za kimś i ciągnąć od niego jednocześnie energię :) szczególnie jeśli jesteś w tej materii początkujący.

Podejdź do osoby, którą wybrałeś. Wyciągnij link. Właściwie możesz wyciągnąć cokolwiek: nogę, rękę czy też inne ciekawsze wystające części ciała ;-) Możesz także stworzyć coś samemu - uformuj swą energię w co chcesz: lejek, rurę, igłę itd..itd...

Teraz tym, co stworzyłeś dotknij dawcę. Ludzie w astralu dla większości ludzi w oobe wygladają identycznie jak na planie rzeczywistym, więc nie będziesz dotykał swym widocznym astralnym linkiem jego widocznego ciała astralnego lecz ciało fizyczne. (jak ktoś ma inne doświadczenia niech da znać). Także, jeśli dotykasz dawcę większą ilością ciała astralnego, wtedy energia płynęła będzie szybciej. Energię ciągniesz siłą woli. Możesz poczuć coś w rodzaju mrowienia/wibracji. Uczucie jest niemożliwe do opisania słowami. Niektórzy czują ciepło jakby wlewającego się płynu. To też nie do końca jest ciepło. I nie do końca to się czuje :) W ciele astralnym nie mamy czucia jako takiego.

Pamiętaj, drenuj tyle ile potrzebujesz, a najlepiej rozłóz pobieranie energii na kilka osób jeśli nie chcesz zrobić im krzywdy a szczególnie jeśli jesteś początkujący. Także drenowanie w nadmiarze nie jest dobre dla samego siebie.

Kiedy juz poczujesz się usatysfakcjonowany pamiętaj o tym aby zerwać link. Jeśli go pozostawisz, siła życiowa którą właśnie pobrałeś może zacząć płynąć z powrotem do tego, kogo drenowałeś. Lub, jeśli pozostawisz link możesz nadal drenować osobę, doprowadzając go do całkowitego wyczerpania.

Rozmiar: 2657 bajtów